הדוגמנית טהוניה רובל הפתיעה תלמידה בבית הספר לחינוך מיוחד במודיעין שחלמה להיפגש איתה. את השידוך עשתה שגית רביבו וטהוניה הגיעה לבית הספר ונפגשה עם התלמידים הנרגשים. 

טהוניה רובל עושה גוונים

הדוגמנית טהוניה רובל עושה את גוונים בית הספר לחינוך מיוחד במודיעין. לאה תלמידה בבית הספר לחינוך מיוחד במודיעין היא מעריצה של טהוניה וחלמה להיפגש עימה. למזלה מזכירת בית הספר העונה לשם נטע לי אלבז היא סלב בפני עצמה. מחזיקה המוני מעריצםש ל סדרו טורקיות ומחוברת לכל עולם הזוהר.
אלבז פנתה לשגית רביבו המעצבת ואשו של כדורגלן העל לשעבר חיים רביבו שמיהרה לייצר את החיבור. שגית עדכנה את טהוניה שמיהרה לענות בחיוב. השבוע הגיעה רובל לבית הספר למפגש ארוך עם התלמידים שנערכו בהתרגשות למפגש.

"מי ייתן וירבו אנשים כמו טהוניה"

אלבז סיכמה את המפגש ואמרה:"התרגשתי עד דמעות. כמו שטהוניה הבטיחה ככה היא קיימה. היא הגיעה אלינו שוחחה באופן אישי עם התלמידה ולאחר מכן עם כל התלמידים הבוגרים. היא סיפרה את הסיפור המרגש שלה ונתנה הרבה כוח לכולנו. התייחסה באופן אישי לכולם.מי יתן ואבא שבשמיים יחזיר לך וכפול. מי יתן וירבו אנשים כמוך".
בית הספר גוונים במודיעין הוא בית ספר לחינוך מיוחד. בית הספר הוא חלק מקמפוס משולב של בית ספר יסודי-חט"ב מהחינוך הרגיל. תכנית הלימודים מתבססת על ראייה הוליסטית של התלמיד, ומותאמת ליכולותיו ומסוגלותו האישית הן בתחום הלימודים והן בתחום השילוב.

בת כמה טהוניה רובל?

הזוכה בעונה החמישית של האח הגדול חגגה בחודש פברואר האחרון 33 אביבים (נולדה ב20 לפברואר בשנת 1988). הצעירה שנולדה בגונדר שבאתיופיה מחזיקה היום קריירה ענפה של דוגמנות, משחק ואפילו שירה כולל הופעה ביחידה ודואט יחד עם מאיר אלפי בשם "יום יום". בשנת 2017 היא גם החלה להגיש לצד קותי סבג בעלה של מגי אזרזר תכנית רדיו בשם 'טהוניה וקותי לא עושים חשבון".

 

טהוניה
הקיר של טהוניה בבית הספר גוונים במודיעין צילום נטע לי אלבז
טהוניה רובל
טהוניה רובל עם נטע לי אלבז צילום באדיבות נטע לי אלבז
רובל
רובל עם התלמידה לאה צילום באדיבות נטע לי אלבז

 

רובל אשה עם לב זהב

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tahuonia (@tahuonia)