הזמרת האמריקאית השערורייתית דמי לובאטו בת ה28 ממשיכה להסעיר את הרשתות. אחרי החשיפה שלה על קשר עם חייזרים, הדיכאון והפרעות האכילה. היא חושפת כיצד התמכרה לסמים וכמעט מתה לאחר לקיחת מנת יתר. וכן משיקה סדרת רשת חדשה אל חייה הסוערים. צפו בטריילר.

דמי לובאטו בסדרה חדשה וחושפנית

השבוע חשפה לובאטי שלאחרונה גם סיפרה על מפגש עם חייזרים טריילר לסדרת רשת דוקומנטארית חדשה בשם Demi Lovato: dancing with the devil (דמי לובאטו: לרקוד עם הסרט) בו היא חושפת את ההתמכרות לסמים ואת מנת היתר שלקחה וכמעט והובילה למותה.

"החזקתי את #DemiDWTD קרוב מאוד לליבי, ועכשיו זה הזמן לשתף מבט מבפנים. זו רק תצוגה מקדימה קצרה למה שעתיד לבוא",כתבה הזמרת בחשבון האינסטגרם שלה.

הסדרה לרקוד עם הסרט

הסדרה מורכבת מ-4 חלקים וחושפת את כל ההתנהלות האישית שהובילה לאשפוז בשנת 2018 אחרי מנת יתר שכמעט סיימה את חייה.

בין הדברים להתמכרויות היא מדברת על רף ציפיות ופרסום בגיל צעיר אך מתחמקת מהשאלה האם היא הפסיקה לצרוך סמים.

עוד היא אומרת בטריילר:"כמו החתולה שלי. אני בחיים ה-9 שלי ואני מוכנה לחזור לעשות את מה שאני אוהבת – שזה לעשות מוזיקה".יחד עם הטריילר שחררה הזמרת סינגל בשם: "What Other People Say" לצד הזמר והשחקן סאם פישר.

מי את דמי לובאטו?

השחקנית בת ה28 שנולדה בניו מקסיקו ושהונה מוערך בכתעשים מיליון דולרים לא מפסיקה לעורר סערות. דמיטריה דבון לובאטו התפרסמה כאשר כיכבה בתפקיד הראשי בסרט הטלוויזיה "קאמפ רוק".

הקריירה שלה החלה כבר בכיל עשר בסדרת ילדים ובשיתוף פעולה עם סלינה גומז. אלבום הבכורה שלה  "Don't Forget" זכה להצלחה ושנה לאחר מכן ב2009 היא כבר כיכבה בסדרה משלה.

הסינגל שלה (לאחר משבר אנורקסיה)  "Give Your Heart a Break", הפך לסינגל הנמכר ביותר ולמעמד פלטינה משולשת בארצות הברית. מיד לאחר מכן היא גם נבחרה לשופטת באקס פקטור ארה"ב.

בשנים האחרונות היא גם משתמשת בניסיונה ומקדמת פעילות חברתית בעיקר בתחום בריאות הנפש וקידום הקהילה הגאה. היא גם שיחה בתפקיד אורח בסדרה נמלטים שבימים אלו מחכה לעונה השישית.

דיכאון, אנורקסיה והפרעות אכילה

לובאטו אושפזה ב2010 כשהייתה בת 18 לאחר שנשברה נפשית מהלחצים. השיא היה כאשר הכתבה רקדנית, לקחה אחריות וכאמור גם אושפזה למשך שלושה חודשים.

כאשר שוחררה מהאשפוז היא ניסתה לטפל באנורקסיה באמצעות אלכוהול וסמים (בדגש על קוקאין) ואובחנה כלוקה בהפרעה דו-קוטבית. לאחר שיקומה הפכה לדוגמא לנערות צעירות הסובלות מהפרעות.ב2018 הגיעה אל סף המוות כאשר לקחה מנת יתר במסיבה ואושפזה שוב. כעת כאמור היא חושפת הכל.

דמי לובאטו
דמי לובאטו צילום מסך מתוך האינסטגרם ddlovato

לובאטו במראה המחורפן

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

הטריילר לסדרה החדשה של דמי לובאטו