השחקן האהוב שמגלם בסדרה את מייקל סקופילד, הודיע שלא ישחק עוד בתפקידים של סטרייטים.

הסדרה הסתיימה ב2017, אבל השמועות מדברות על עונה 6 בדרך, אבל האם אפשר לעשות עונה חדשה בלי השחקן הראשי? כל הפרטים וגם הטריילר הרשמי של נמלטים Prison Break:

נמלטים עונה 6 ושחקן ראשי אחד בחוץ: בפוסט שפירסם באינסטגרם, מילר שיתף את התוכניות שלו,

כתגובה להרבה הודעות ממעריצים של הסדרה,

הוא מסביר את הסיבה שלא ישחק שוב בתפקידים של סטרייטים.

חדשות סלבס עולמי מזכירים שונטוורת' מילר התגלה בסדרה נמלטים כאשר גילם מהנדס בניין בשם מייקל סקופילד. סקולפילד נשפט ל־5 שנות מאסר על שוד בנק מזוין ובכלא ניהל רומן עם שרה טנקרדי שעבדה בכלא. סקולפילד הוא זה שתכנן את הבריחה מפוקס ריבר בעונה הראשונה כאשר קעקע את מפת הכלא על גופו. ואת הבריחה מסונה בעונה השלישית. בעונה הרביעית התגלה כי מייקל חלה במחלה תורשתית קשה וגילו אצלו גידול סרטני במוח. הוא התגלה שוב בעונה החמישית בבית הכלא "אוגיג'ייה" בתימן וכעת מחכים מעריצי הסדרה הנלהבים לעונה שישית.

וכך הוא כותב:

"זה העמוד אינסטגרם האהוב עלי"- כתב לי מישהו בתגובה לפוסט שפירסמתי לאחרונה.

תודה לך, אני רוצה שתדע שראיתי את זה.

אני קורא את התגובות החיוביות והודעות הפרטיות(את רובן), אוהבות, תומכות,מוערכות."

ונטוורת' מספר גם על התגובות ההומופוביות שקיבל על כל מיני פוסטים הנוגעים לזהותו המינית.

נזכיר כי ב2013 כתגובה לכך שהוזמן לפסטיבל סרטים ברוסיה,

שם המדיניות כלפי קהילת הלהט"ב היא עוינת במיוחד,

הוא יצא מהארון ופירסם בעיתונות את הסיבה לכך שלא יגיע לפסטיבל,

הוא חשף את זהותו המינית כאות מחאה על האפליה הקשה ברוסיה.

מאז הוא גם אידיאל להשראה בקרב המעריצים של הסדרה "נמלטים" אשר נמנים עם חברי הקהילה הגאה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

via @mdfg.nycA post shared by @ wentworthmiller on

הוא ממשיך להסביר בפוסט האחרון את הסיבה לכך שלא ימשיך לעונה ה6:

"אני לא דואג לעצמי, אני לא יכול להיות קורבן לאלימות בפלטפורמה הזו,

יש לי יותר מדי כוח. מוחק,חוסם, מתלונן על חשבונות של אנשים נבזים וכו.

אבל אני לוקח מאוד ברצינות את האפשרות שילדים קווירים המבקרים כאן ,

כאלה שיצאו לאחרונה מהארון או חוקרים את הזהות שלהם, אני לא מעוניין שהם יחשפו לבולשיט הזה, ולכן אני פורש.

אני לא רוצה לשחק דמויות סטרייטיות יותר, אלה סיפורים שסופרו כבר.

ולכן- לא יהיה יותר מייקל.

אני מבין שאם אתם נמנים עם המעריצים של הסדרה-

הבשורה הזו מהווה אכזבה עבורכם, אני מצטער.

אם אתם מוטרדים מהעובדה שהתאהבתם בגבר סטרייט שהוא פיקציה המגולם על ידי גבר הומו אמיתי-

זו העבודה שלכם. "

את הפוסט המדובר פירסם בפרופיל האינסטגרם שלו ללא תמונה- על מנת שהקוראים והמגיבים יתרכזו בעיקר ולא בתפל.

הפוסט של מייקל סקופליד a.k.a ונטוורת' מילר

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you remember which Season is it ? #michaelscofield #prisonbreak #prisonbreak6 #foxriver #wentworthmiller #love @prisonbreak @netflixA post shared by Wentworth Miller (@officialwentworthmiller) on

נמלטים עונה 6 ? כבר לא כל כך בטוח.

נמלטים מייקל סקופילד
נמלטים צילום מסך מתוך האינסטגרם ונטוורת' מילר

הטריילר ששוחרר לעונה 6 של נמלטים -Prison Break Season 6 l Offizieller Trailer HD l Netflix

 האם שרה תחזור? ד"ר שרה טנקרדי בגילומה של שרה ויין קליס. הופיעה בעונות 1-2, 4-5 כרופאה בפוקס ריבר. בעונה השלישית נחשבת כמתה, אך "חזרה לחיים" בעונה הרביעית. נכנסה להיריון ממייקל ונולד להם ילד. חזרה להיות עם מייקל בסוף העונה החמישית.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prison Break (@prisonbreak)

צוות הסדרה ממשיך לפזר טיזרים

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prison Break (@prisonnbreak)

אודות הסדרה נמלטים – זהירות ספויילרים

הדרמה האמריקאית הככבושת החלה כבר בשנת 2005 כאשר נחשפנו לסיפורו של  מייקל סקופילד (ונטוורת' מילר), החתיך שגופו מלא קעקועים. בעוד הוא מנסה לחלץ מהכלא את אחיו, לינקולן בורוז (דומיניק פרסל). בורוז נידון לעונש מוות על רצח שלא ביצע ומשם החלה להסתבך העלילה.

לאורך כל העונות של הסדרה מתמודד סקופילד שמצטייר כגאון מול ארגון פשע עוצמתי בשם "החברה" שמנסה לפגוע בתכניותיו המבריקות.

תקציר עונה 1 של נמלטים

אחרי ההרשעה של בורוז ברצח בן משפחה של סגנית נשיא ארצות הברית הוא נידון למוות בכסא חשמלי. אחיו מייקל סקופילד מבצע שוד על מנת להיעצר ולהיכלא גם הוא בפוקס ריבר.

לאור הידע שלו כמהנדס בניין הוא בונה תכנית מבריקה ומקעקע על גופו את מפת הכלא ומסלול בריחה. הבריחה מסתייעת בזכות עזרה של רופאת הכלא שרה טנקרדי (שרה וייס קליס) שיוצרת קשר מיוחד עם מייקל סקולפילד.

תקציר עונה 2 של נמלטים (22 פרקים)

יחד עם מייקל ולינקולן ברחו עוד ששה עבריינים: פרננדו סוקרה, ג'ון אברוצי, בנג'מין "סי־נוט" פרנקלין, תיאודור "טי־באג" באגוול, דייוויד "טווינר" אפולסקיס, וצ'ארלס "הייוואייר" פאטושיק. עבריין נוסף בשם ווסטמורלנד נפטר מפצע דקירה של סוהר במהלך הבריחה.

בעוד נציג החברה ו"הנבל" הראשי אלכסנדר מהון ממשיך לרדוף אחריהם הם מנסים להשתלב בחיים כאשר הם מתפצלים למקומות שונים. כולם גם מנסים להגיע ליוטה על מנת לאתר מחבוא ובו חמישה מיליון דולרים שהחביא העבריין שנפטר בבריחה

בהמשך מתברר כי גם אביהם של האחים היה חלק מ"החברה". בעוד הם מצליחים להשיג הוכחה לחפותו של לינקולן בורוז סוכן בשם פול קלרמן מנסה לסייע להם, שרה מצטרפת לבריחה של מייקל ומחסלת סוכן שמנסה לפגוע במייקל. בסיום העונה השניים נלכדים ומייקל נשלח לכלא בשם "סונה".

תקציר עונה 3 של נמלטים -13 פרקים

לינקולן מנסה לשחרר את מייקל ומגלה כי אחיו נשלח לכלא 'סונה" כדי להציל אסיר בשם וויסטלר. יחד ולאור העובדה ששרה ואל.ג'יי נחטפו ע"י החברה הם פועלים לשחררו. הכלא הנוכחי כל כך נורא שהסוהרים ברחו ואסירים מנהלים אותו.

השניים מצליחים להבריח את וויסטלר עם עוד 3 אסירים ומבצעים 'חילופי שבויים" מול החברה. במקביל נתפס גם אל.ג'יי. סוקרה ונשלח לכלא "סונה".

תקציר עונה 4 של נמלטים- 24 פרקים.

לינקולן נתפס בתחילת העונה בעוד תיאודור "טי-באג" הרשע שאיבד את ידו רודף אחרי מייקל. מייקל עצמו בונה נקמה בויסלר וגרטשן שהובילו למותה של שרה אך מגלה להפתעתו כי היא עדיין בחיים ומוצא אותה אך נתפס ע"י המשטרה.

במסגרת עסקה עם סוכן חדש מייקל מאחד את החבורה בתמורה לחנינה ולהבטחה שלו להשיג תוכנה בשם "סילה". לאחר סאגה ארוכה מייקל מאבד את התוכנה ומגלה במקביל כי יש גידול בראשו ונתפס על ידי נציגי החברה.

בעוד מייקל גוסס לינקולך מקדם עסקה בתמורה להצלת חיי אחיו. במסגרת עסקה משולבת בהתערבותו של פול קלרמן שחוזר לעניינים מייקל שרה לינקולן וסוקרה זוכים לטיהור שמם ולזיכוי אך שולחים את טי באג הרוצח הפדופיל לכלא בחזרה. בסופ העונה מגלים שלשרה יש ילד הנקרא מייקל.לא לפני סאגה במסגרתה שרה נכלאת בכלא נשים קשוח ומייקל משחרר אותה אך מקריב את עצמו ומתחשמל למוות.

תקציר עונה 5 נמלטים- 9 פרקים

באופן מפתיע מסתבר כי מייקל לא מת וכלוא בכלא קשוח בתימן. שרה ולינקולן מתכננים עם הברחה מהכלא יחד עם פרנקלין שבינתיים התאסלם ומעורב במלחמת אזרחים בתימן.

מיייקל ברוח מהכלא ומגלה כי בן זוגה הנוכחי של שרה הוא סוכן שהפליל אותו. הוא נוקם בסוכן הנקרא "פוסידון" ומזכה את עצמו.

בימים אלו אנו ממתינים לעונה השישית של נמלטים

מי אתה ונטוורת' מילר ?

ונטוורת' ארל מילר השלישי נולד ב-2 ביוני 1972 כיום בן 49  הוא שחקן ותסריטאי  שהתפרסם בזכות כיכובו בסדרה "נמלטים"  ובעוד סדרות  כמו : "הפלאש" ו"אגדות המחר".
ונטוורת' מילר נולד באוקספורדשייר, אנגליה, להורים אמריקאים.
כאשר היה בן שנה עברה משפחתו עמו לברוקלין, ניו יורק. יש לו שתי אחיות צעירות.

שאלות ותשובות על הסדרה נמלטים

01.

הסדרה נמלטים בקצרה

הסדרה מבוססת על מאבק מוחות של הדמות הראשית, מייקל סקופילד מול ארגון צללים בשם "החברה". בכל עונה ובכל פרק של הסדרה נמלטים מתגלים חלקים נוספים בתכניות הגאוניות שרקם סקולפילד ומתוארת ההתמודדות שלו ושל חבריו מול ''הרעים''. מרבית העונות כוללות בריחות נועזות מבתי כלא שונים ברחבי העולם

02.

נמלטים שחקנים: מיהם שחקני הסדרה נמלטים?

פירוט על נמלטים דמויות מובילות: מייקל סקופילד (ונטוורת' מילר) כוכב הסדרה. מהנדס בניין, נשפט ל־5 שנות מאסר על שוד בנק מזוין. ניהל רומן עם שרה טנקרדי. לינקולן בורוז (דומיניק פרסל) אחיו של מייקל. פרננדו סוקרה (אמורי נולסקו) אסיר פורטוריקני שהיה שותפו לתא של מייקל. תיאודור "טי-באג" באגוול (רוברט נפר) רוצח ופדופיל בנג'מין "סי-נוט" פרנקלין (רוקמונד דנבר) איש צבא לשעבר. ורוניקה דונובן (רובין טאני). חברת ילדות של האחים. ג'ון אברוצי (פיטר סטורמר) מאפיונר איטלקי. אל ג'יי בורוז (מרשל אולמן) בנו של לינקולן. קפטן בראד בליק (וייד ויליאמס) הסוהר הראשי לשעבר. ד"ר שרה טנקרדי (שרה ויין קליס) הרופאה שניהלה רומן עם מייקל. פול קלרמן (פול אדלשטיין) סוכן בשירות החשאי אלכסנדר מהון (ויליאם פיכטנר) סוכן FBI נורמן "לצ'רו" ג'ון (רוברט ויזדום) סוחר סמים

03.

העונות של נמלטים בקצרה

תקצירי העונות של נמלטים עונה 1.הבריחה מפוקס ריבר. עונה 2.המרדף אחרי 8 הנמלטים. עונה 3. מייקל מאחורי הסורגים. עונה 4. העונה של ד''ר שרה טנקרדי. עונה 5. שבע שנים אחרי מותו של מייקל. סםוליר. הוא בחיים! עונה 6. הכתבה שלפניכם

04.

פרטי טריוויה לאוהבי נמלטים

1.השחקן סטייסי קיץ' היה אסיר בעצמו בשל הברחת סמים. 2.הפקת הסדרה רצתה להרוג את שרה וויין קליס (ד"ר שרה טנקרדי) לאחר שנכנסה להריון אך מחאת האוהדים החזירה אותה לחיים. 3.דומיניק פרסל (לינקולן בורוז) ווונטוורת' מילר (מייקל סקופילד), היו האחרונים שלוהקו להפקה. 4.הסדרה צולמה בחלקה בבית הסוהר "ג'ולייט" ובחלק מהפרקים נראים אסירים אמיתיים. 5. העונה החמישית צולמה במרוקו.

הטריילר הרשמי של נמלטים עונה 6