דניאל גרינברג

בת כמה דניאל גרינברג

בת כמה דניאל גרינברג רעייתו של אייל גולן ואמא של מי אל גולן? חדשות סלבס עם התשובה שמעניינת כמעט אלף גולשים מידי חודש.
בת כמה דניאל גרינברג? 26 נכון לשעת כתיבת שורות אלו. בחודש מרץ האחרון חגגה הדוגמנית המגישה ואשתו של הזמר אייל גולן 26 שנות קיום ותאריך הלידה שלה הוא ה14 למרץ בשנת 1994. הפער בינה לבין בעלה אייל גולן שנולד ב12 לחודש אפריל לשנת 1971 עומד על 23 שנים אבל האהבה מכסה על הפער ובוודאי הלידה של בתם הקטנה מיאל גולן שיצאה לאויר העולם לאחרונה.

גרינברג גולן פרצה למסכים שלנו והפכה לסלב בעונה התשיעית של תכנית הריאליטי האח הגדול ומשם המשיכה אל העונה השנייה של הגולסטאריות שם זכתה ליותר עימותים מאשר אלו של אייל גולן עם אופירה אסייג מגישת התכנית אופירה וברקו.

לפני הנישואים לגולן ניהלה גרינברג זוגיות עם מייקל לואיס והקוביות בבטן ועם איש העסקים האמירקאי מייקל סוברוף. היא החלה כאמור את דרכה בדוגמנות ובקמפיין  לאופנת “GONG” לצדה של מריה דומרק ובהמשך החליפה בקמפיין לנעלי סקופ את רעייתו לשעבר אמא של יאן הדוגמנית וכוכבת הישרדות רוסלנה רודינה שנתמכה בתקופת הפרידה על ידי טילטיל החמוד והיא מנחה לאחרונה תכנית יומית בערוץ המוסיקה 24 בשם החברות הכי טובות. לפני הלידה היא השיקה יחד עם אחותה קארין גרינברג גם מותג משלהם לטיפוח.

למרות גילה הצעיר הספיקה גרינברג להקים משפחה עם גולן לאחר שאל ילדיו מהנישואים הקודמים: ליאם גולן, אלין גולן ויאן גולן הצטרפה מיאל גולן

”אישתי היפה והיקרה. אני רוצה להגיד לך תודה על המתנה המושלמת שנתת לי הלילה.אני מוקסם מהחוזק שלך. כל צוות המילדות פשוט מוקסמים ממך ולא סתם. היית גיבורה אמיתית ועברת את זה כמו גדולה.מאחל לנו שנגדל אותה בנחת ואהבה. אוהב אותך יפה שלי ”.משמעות השם מיאל הינה ”מיהו האלוהים”. השם מיאל מבטא את האדרת האל ואת תחושת ההורים כי ילדם ניתן להם כמתנה מהאל. כתב גולן לאחר הלידה.

לגולן שלושה ילדים מנישואיו לאילנית לוי ורוסלנה רודינה:ליאם גולן, אלין גולן ויאן גולן. גרינברג שבשל ההריון פרשה לאחרונה מכמה קמפיינים ובאחד מהם לרשת נעלי סקופ הוחלפה באשתו של הזמר ליאור נרקיס, ספיר נרקיס ילדה את בתם המשותפת  מיאל בבית החולים קפלן ברחובות בראיון שפורסם באתר חדשות סלבס כתבה אמרה גרינברג בתחילת דרכם המשותפת כי הם מתחתנים על מנת להרחיב את המשפחה. לקריאת הראיון המלא לחצו כאן.

דניאל גרינברג
דניאל גרינברג ם רשת נעלי סקופ צילום שי יחזקאל

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן