דניאל גרינברג דוגמנית. דניאל גרינברג כבר לא רק דוגמנית, מעבר לקריית הדוגמנות שלה שממשיכה לפרוח היא היום אמא במשרה כמעט מלאה, בת זוגו של אייל גולן ובעיקר אושיית רשת משל עצמה עם כ380,000 עוקבים. עדיין חדשות סלבס נזכר בצילומים הכי שווים שלה מסט צילומי הקמפיין של נעלי סקופ בו גילתה עוגה ענקית עם דמותו של גולן. ככה הכל התחיל.

דניאל גרינברג, הפרזנטורית של רשת נעלי SCOOP התייצבה ב2019 לצילומי קמפיין סתיו חורף 2020 של המותג, כשהיא קורנת יותר מתמיד לרגל הבשורה הטרייה: האירוסים לזמר אייל גולן .

גרינברג הופתעה בהפסקת הצהריים לקבל עוגת חתונה שעליה מתנוססות דמותה ודמות אייל גולן, מבעלי רשת סקופ.

דניאל גרינברג
דניאל גרינברג תפיק לעצמה את החתונה צילום דימה קמינסקי

כשהיא עמוסת חוויות מהחופשה בקפריסין שכללה את הצעת האירוסים המדוברת, צוות הסטיילינג האישי של גרינברג לא היסס מלעטוף אותה בשאלות של איך? כמה ומתי? כמובן שגרינברג חלקה ושיתפה לא מעט ואף מקורבים מספרים כי גרינברג אכן הרגישה שזה קרב לבוא והוסיפה:

"לא הרבה יודעים אבל אני עצמי בחרתי את טבעת האירוסים. אמרתי לו בדיוק מה אני אוהבת ומאוד אהבתי את התוצאה".

דניאל גרינברג
קמפיין סתיו חורף לנעלי סקופ. צילום: דימה קמינסקי

ואם לא דיי בזאת, מה שהפתיע את הצוות עוד יותר מזה היא הידיעה שמי שלא חסכה מלשלוח מסרון של ברכה,

היא לא אחרת מהגרושה- אילנית לוי!. "אני ממש מתה עליה, אנחנו חברות" ציינה גרינברג.

על סט הצילומים נחשפה לראשונה אחייניתה של גרינברג, מיה, בת ה4.5, המשמשת העונה כפרזנטורית קולקציית הילדים. מיה ששיתפה פעולה לצידה של גרינברג הפגינה כישורי דוגמנות למרות שמדובר בקמפיין הראשון שלה. מיה גרינברג הצהירה "אני יהיה גם השושבינה של דניאל בחתונה" .

דניאל גרינברג
מתרגלות הליכה לחופה השושבינה מיה גרינברג עם דניאל גרינברג צילום דימה קמינסקי

דניאל גרינברג דוגמנית-יש ילדים באופק? כבר מדברים על זה?

כמובן שאנחנו מתחתנים כדי להרחיב את התא המשפחתי. אני מקבלת מאוד ואוהבת את הילדים של אייל וגם באיזשהו מקום הם יהיו האחים של הילדים שלי, אז אני לגמרי רואה את כולנו יושבים בשולחן חג. גרינברג עידכנה בסוף יום הצילומים שתחל בהכנות לחתונה, שהיא מפיקה אותה – אז נותר לנו לאחל לזוג הטרי: מזל טוב!

דניאל גרינברג
הגרינברגיות בפעולה מיה ודניאל גרינברג בקמפיין ראשון יחד צילום דימה קרמינסקי

מאז דניאל גרינברג כבשה את העולם ואת הרשת אבל היא לא מצליחה להיפרד מאייל גולן. בחודש מאי האחרון הגעגועים הגיעו לשיא כאשר גולן שהה בצילומי "גולסטאר" במרוקו. המקורבים מספרים כי געגועיו לאשתו ולילדיו (אלין בתה של אילנית לוי, יאן בנה של רוסלנה רודינה ומיאל בתו המשותפת עם גרינברג)גרמו לגולן הקדים את חזרתו ארצה. וכמובן עם חזרתו לארץ המתינה לו דניאל בשדה התעופה יחד עם בתם מיאל ומלווה מפתיעה במיוחד בשם מאיה פישל. רעייתו של הכדורגלן ג'ובאני רוסו.

לדניאל קשה להיות לבד

במהלך שהייתו של גולן במרוקו שיתפה גרינברג את 380,000 העוקבים שלה בקשיים שלה כאם לבד. היא סיפרה על יום בו התפרקה בבכי לאחר שהשאירה את בתה מיאל בפעוטון. באופן כללי גרינברג נחשבת לאמא טובה ומעלה צילומים רבים של מיאל הקטנה לרשת.

"שמונה חודשים שהיא צמודה אליי…. פתאום זה להקפיץ אותה לפעוטון ולהחזיר אותה. הלב מתפוצץ, דאגה מפחידה, התרגשות, פחד, שמחה, חרדה, הכל מעורבב. אבל זה חלק מלהיות אמא וזה חלק מלגדול ולהתפתח, וצריך לשחרר. אז מיאל שלי, מלכת העולם שלי שה' ישמור לי עלייך". כתבה גרינברג הנמצאת בהריון שני.

מי את דניאל גרינברג 

דוגמנית, שחקנית, כוכבת ריאליטי, מגישה ואשתו של הזמר אייל גולן. הדוגמנית שגדלה בישוב מיתר שבדרום פרצה לראשונה בגיל 16 לאחר שזכתה בתחרות היופי של "מיס באר שבע". בצבא היא שירתה בחיל האויר. גרינברג פרצה למסכים שלנו בעונה התשיעית של האח הגדול שם הודחה לפני הגמר. מאז הספירה לחתום על מספר חוזי דוגמנות וגם להתחתן עם הזמר אייל גולן ולהביא לעולם את בתם המשותפתת מיאל. כחובבת תכניות ריאליטי היא השתתפה גם בגולסטאריות וגם שיחקה תפקידים קטנים במספר סדרות כולל גילום זוגיות עם ציון ברוך. לאחרונה השיקה מותג של מוצרי שיזוף עם אחותה קארין גרינברג. האקס המיתולוגי שלה הוא החשקן מייקל לואיס.

בת כמה דניאל גרינברג?

דניאל גרינברג-גולן  תהיה בקרוב אם לשניים אבל היא רק בת 27. הדוגמנית הצעירה נולדה בחודש מרץ לשנת 1994.

דניאל גרינברג אייל גולן חושפת את ההריון החדש

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniel greenberg golan (@daniel_greenbergg)

דניאל ואייל משתכשכים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daniel greenberg golan (@daniel_greenbergg)

מאז נרשם משבר חדש בזוגיות של גרינברג וגולן, ואתמול נתפס במצלמות הפפראצי אייל גולן כאשר הוא מבלה בנפרד מאשתו בסניף זארה שבקייב, על רקע השמועות המדברות על גירושים ואווירה עכורה בין השניים- אנחנו מודאגים בהחלט מעתיד הזוגיות שלהם, במיוחד מהנטישה של גולן את דניאל גרינברג דוגמנית הנמצאת בחודש התשיעי להריון השני מאייל גולן. נמשיך לעקוב.