אלחמיסטר נטע נבחרה כפרזנטורית רשת  אירוקה לשנת  2021. שנה שלישית ברציפות הקמפיין יעלה בהשקעה של 1.5 מיליון שח לרגל השקת קולקיות אביב קיץ 2021. צפו בתמונות של הדוגמנית הלוהטת.

אלחמיסטר נטע ממשיכה לדגמן לאירוקה

הדוגמנית, אשת העסקים והיזמית נטע אלחמיסטר נבחרה זו שנה שלישית כפרזנטורית של ERROCA.  המשווקת את המותגים המובילים בעולם בתחום משקפי השמש והראייה.

במסגרת ההסכם. תוביל אלחמיסטר במהלך השנה קמפיינים של אירוקה ותציג קולקציות של משקפי שמש וראיה של המותגים הבינלאומיים המובילים ביניהם : טום פורד. סלין.גוצ'י.פראדה. דולצ'ה גבאנה.רייבאן.רוברטו קוואלי ועוד.

צילומי קמפיין הקולקציה החדשה ל2021 יערכו במלון הבוטיק פוליהאוס בתל אביב מבית מלונות בראון ויעלה בהשקעה של 1.5 מיליון שח, במהלך חודש אפריל, להשקת קולקיות אביב קיץ 2021.

לדברי לי אפיק,  מנכ"ל רשת ERROCA: "שיתוף הפעולה עם נטע מוכיח את עצמו מהיום הראשון. היא ממשיכה להיות רלוונטית ולייצר באזז ועניין בכל קמפיין. היא מזמן הפכה להיות חלק ממשפחת אירוקה ואנחנו שמחים ונרגשים להמשיך לעבודה איתה זו השנה השלישית."

בת כמה אלחמיסטר נטע?


נטע אלחמיסטר אשת עסקים ודוגמנית. בת ה – 26 התפרסמה לראשונה בזכות חשבונה הפעיל ברשת החברתית אינסטגרם. המונה כ 1.7 מיליון עוקבים. לאחר שירותה הצבאי. הקימה יחד עם חברתה את מותג בגדי ים בננהוט ((bananhot) אשר נמכרים בהצלחה רבה בכל העולם.  אלחמיסטר כיכבה על שערי מגזינים בארץ ובעולם. הצטלמה בתפקיד ראשי לקליפ של הזמר הבינלאומי המוביל MALUMA ואף משחקת בסדרה "סברי מרנן".

רשת ERROCA.  הרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, מונה כיום כ-60 סניפים ברחבי הארץ ובדיוטי פרי בשדה התעופה בן גוריון. .

אלחימיסטר
אלחימיסטר ולי אפיק צילום גיל חיון
אלחימיסטר נטע
הדוגמנית נטע אלחימיסטר צילום גיל חיון
נטע אלחימיסטר
נטע אלחימיסטר לוהטת לאירוקה צילום גיל חיון
נטע אלחימיסטר
נטע אלחימיסטר ולי אפיק צילום גיל חיון

 

אלחמיסטר לוהטת גם בלי משקפיים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)