הדוגמנית ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר התגייסה לקמפיין של מייסד מאבק הנכים ויו"ר יו"ר ארגון "נכה, לא חצי בן אדם" , אלכס פרידמן שהעלה טיזר הומוריסטי לקמפיין "הסטורי של אלכס".

נטע אלחמיסטר מתגייסת לעשות טוב

נטע אלחמיסטר ואלכס פרידמן בקמפיין הדסטארט. אלכס פרידמן הוא בן 32. המרותק לכסא גלגלים בשל מחלת ניוון שרירים קשה ומי שמוביל בהתנדבות מלאה. כיו"ר ארגון "נכה, לא חצי בן אדם" את מאבק הנכים.

לאחרונה יצא פרידמן בקמפיין להגשמת חלומו  לצאת למסע הרצאות ברחבי הארץ ולספר את הסיפור שלו. בבתי ספר. במקומות עבודה. בבתים פרטיים.נטע אלחמיסטר ומאות אלפי העוקבים שלה התגייסו להגשים לאלכס את החלום.

נטע אלחמיסטר
נטע אלחמיסטר ואלכס פרידמן צילום מסך

וכך כתב פרידמן בפתיח לקמפיין:במהלך השנים עברתי חוויות רבות והתמודדתי עם קשיים גדולים ביותר. אני מאמין שבחיים יש רק שתי אפשרויות: לבכות או להילחם. היתרון בלהילחם זו האפשרות לנצח. אם הפנים שלי נראות לכם מוכרות. זה כנראה לא ממסלול הדוגמנות… אלא ממקום אחר (לעניין הדוגמנות, עוד נחזור לזה בהמשך)".

"בשנת 2015 התחלתי להיאבק למען העלאת קצבת הנכות בישראל. זכיתי להוביל, יחד עם חבריי, להישגים משמעותיים בדמות תוספת של מיליארדי שקלים ושינוי התודעה הציבורית ביחס לאנשים עם מוגבלות אבל הדרך, לצערי עוד לא נגמרה. אני פועל, בהתנדבות מלאה, כיו"ר ארגון "נכה, לא חצי בן אדם" אותו ייסדתי, ביחד עם חברי ושותפי חנן טל, במטרה לשנות את סדר העדיפויות ולהוביל לחברה שוויונית ובריאה יותר. זה מפעל החיים שלי".

נטע אחרי אימון כושר
בסרטון ההומוריסטי נראית אלחמיסטר יוצאת מהמעלית אחרי אימון כושר ופוגשת את פרידמן המרותק לכסא הגלגלים. חדשות סלבס לא רוצים לעשות ספוילר אבל חייבים לספר לכם שהסרטון המדליק מסתיים בסלפי.

פרידמן עצמו כתב בסיום:אני מזמין אתכם להיות שותפים במסע שלי, שהוא המסע של כולנו למען חברה שוויונית ובריאה יותר. מבטיח לתומכים להיות בשורות הראשונות של ההרצאות, אולי בינתיים בזום, אבל בעתיד הקרוב ממש מולי באולם, לקבל השראה בהתמודדות מול הקשיים האישיים שכולנו חווים מדי יום, ובעיקר בתקופה קשה זו, לקבל ממני טיפים כיצד להגשים את החזון החברתי שלכם, להיעזר בי כדי להיות הכי בולטים ברשתות החברתיות, לפגוש אותי לקפה ולשמוע סיפורים מרתקים פנים מול פנים ועוד. אני בטוח שהמסע שלנו יחד יהיה ייחודי, מרתק ובלתי נשכח.ולגבי דוגמנות, אני משאיר את זה לנטע אלחמיסטר המדהימה. צפו בסרטון, תבינו".

לתרומות לקמפיין לחצו כאן 
משתתפים: נטע אלחמיסטר, אלכס פרידמן צילום ועריכה: חן גוסלר סאונד: איתמר גולדמן איפור: ספיר דרור תסריט: אלכס פרידמן, חנן גרינברג בימוי: דנה פרייזינגר מפיק ראשי: חן גוסלר הפקה: DreamTeam Media  \תודות: ישראל פרידמן, שי אביטל, נטע אלחמיסטר, חנן טל

כנסו לאתר החופשות הנגישות בישראל ובעולם. www.fly4u.co.il. וגלו הכל על חופשות מונגשות לנכים קשישים אנשים עם מוגבלויות. לחצו כאן לכניסה 

צפו בקליפ המגניב