צוות השחקנים של חוקי Vanderpump טעה הרבה בעשר השנים האחרונות. הם הפיצו אינספור שמועות בלי הרבה טיפול, כך שקשה לקחת את מה שהם אומרים כערך נקוב. עם זאת, לפעמים, החשדות שלהם לגבי חברי השחקנים שלהם הוכחו כנכונים.

הנה חמישה כוכבי Vanderpump Rules שהטייקים החמים שלהם זכו לצדק.

קריסטן מזהירה את אריאנה מפני סנדובל

קריסטן דאוט בילתה את כל עונה 3 בניסיון לפרק את טום סנדובל ואריאנה מדיקס. היא לא הצליחה אז, אבל המלצרית לשעבר זוכה כעת לשבחים על כך שהזהירה את אריאנה מפני סנדובל.

"אתה מנצח את אריאנה," אמרה קריסטן באידום וידוי לאחר שתוכניתה של מיאמי גירל נכשלה. "אתה מנצח ותוהה איפה טום המזוין נמצא כל לילה כשאתה שולח לו הודעה. אתה מנצח בלי להיות בטוח אם הוא אומר לך את האמת, ואתה זוכה לחלוק מיטה עם השקרן הכי טוב שהכרתי". נפילת מיקרופון.

באותו זמן, המעריצים פיטרו את קריסטן כחברה לשעבר קנאית, אבל לאחר שסקנדובל פרצה במרץ 2023, המעריצים רואים אותה באור חדש לגמרי. כל מה שקריסטן אמרה היה נכון. כלומר, הוא שיקר לגבי רומן במשך 7 חודשים!!! הוא אפילו שיקר במפגש המחודש. שלא לדבר על כך שקריסטן צדקה ב-100 אחוז לגבי מיאמי גירל. סנדובל הודה שהוא התחבר לגמר עונה 10. צדק עבור קריסטן!

לאלה אומרת שהיא לא תסמוך על רייצ'ל סביב הגבר שלה

בעונה 10, ללה קנט התעמתה עם רייצ'ל לוויס על התנהגותה בליל נערה בווגאס.

בלילה הקודם, רייצ'ל הסתדרה עם בנו של כוכב RHOBH, גרסל בוב, אוליבר סונדרס, לאחר שללה הביעה בו עניין. למרות שללה נתנה לרחל אור ירוק, היא הודתה שהמצב לא התאים לה. למחרת, היא אמרה לרייצ'ל, "לעולם לא הייתי סומך עליך ליד הגבר שלי." נראה שהאמירה לא הטרידה את רייצ'ל. היא ענתה, "טוב, טוב שאין לך גבר." איכס.

ההערכה של לאלה לגבי רייצ'ל התבררה כמתה, ברור.

ג'קס מנבא את הפיצול של סנדובל ואריאנה

סנדובל ואריאנה אולי היו משכנעים אותנו שהם סיום המשחק, אבל ג'קס טיילור לא קנה את זה. במשך שנים, ג'קס אמר שסנדובל ואריאנה יהיו הזוג הבא של ה-VPR שיתפצל, ואמר שהם יותר כמו שותפים לדירה מאשר זוג. לג'קס וסנדובל יש מערכת יחסים מרופטת, אז לא לקחנו את התחושה המוקדמת שלו יותר מדי ברצינות. עם זאת, עכשיו כשאריאנה וסנדובל נפרדו, עלינו לתת לו אביזרים. כמו כן, סנדובל די ציטט ישירות את ג'קס כשהודה שהוא ואריאנה הפכו יותר לשותפים לדירה מאשר לשותפים רומנטיים.

סטסי מטיל ספק במצב היחסים של רנדל

לאלה עשתה מאמצים יוצאי דופן כדי לשמור על מערכת היחסים שלה עם רנדל אמט בסוד כשהצטרפה לראשונה ל-Vanderpump Rules. לרוע המזל, הסודיות שלה הפכה את חברי השחקנים שלה לסקרנים יותר ולא לקח הרבה זמן עד שהצוות גילה שרנדל נשוי. במשך שנים, לאלה התעקשה שרנדל הופרד כשהחלו לצאת, אבל כמה מחברי השחקנים, בעיקר סטסי שרדר וקייטי מלוני, לא קנו את זה. כאשר לאלה ורנדל נפרדו ב-2021, היא גילתה שרנדל לא נפרד מהאקס שלו אמביר צ'ילדרס כשהחלו לצאת.

קייטי מפקפקת בנאמנותה של שיאנה

לקייטי ושיאנה שי תמיד הייתה מערכת יחסים סוערת. קייטי פקפקה בנאמנותה של שיאנה והרגישה שהיא קרובה יותר לטום שוורץ. ובכן, נראה שהאינטואיציה שלה הייתה נכונה. בטריילר של עונה 11, שוורץ חשף שהוא ושיאנה הסתדרו בווגאס ומעולם לא סיפרו לאף אחד. מה!!! נראה שקייטי צדקה כשהיא מרחיקה את סקאנה. עכשיו אנחנו יודעים למה שחנה לא ראתה בעיה בהקמת רייצ'ל עם שוורץ. היא כבר חצתה את הגבול הזה.

החשדות של אלי בנוגע לסנדובל ורייצ'ל

חברתו של ג'יימס קנדי, אלי לובר, הייתה אחת מחברות השחקנים הראשונות שחשדו שמשהו מתרחש בין סנדובל ורייצ'ל. העולה החדשה זיהתה את השניים רוקדים ב-The Abbey בשעה 01:00 והודה שמשהו לא הרגיש. מסתבר שהאינסטינקטים של אלי היו נכונים. משהו כבה!

ספר לנו – האם התגעגענו למשהו חם? לאיזה חבר קאסט לדעתך יש את ההוט טייקים הטובים ביותר?