תמיד הייתי מעריץ של CT Tamburello. אמנם הלוואי שיכולתי להכחיש שזה לא בגלל שהוא ממש מדהים, אבל זה גם בגלל שהוא יליד בוסטון היחיד שאת המבטא שלו יכולתי לסבול בלי לגרום לי לרצות לכסות את אוזני. פאדרה פארקסמצד שני, הוא ה עקרות בית אמיתיות כוכב כי שאר הבוגדים לומדים לא להתעסק איתם. ביחד, השניים האלה יוצרים ברית גיהנום במשחק ואולי בחיים, גם אם האחד נאמן והשני בוגד.

במשך עונות, המשכתי עם הסיפור של CT, במיוחד כשהוא היה איתו דיים בראון, לעתים קרובות מוצא את עצמי מחפש אותו במהלך כל מסע. הוא מצחיק ושנון. כבר הזכרתי חם? בעצם מנה כוללת. פדרה עברה גם הרפתקת אהבה עצומה, כולל נישואים לאפולו נידה מראה גם את הצד הפגיע שלה. אמא לשניים היא ספורטאית ויכולה מאוד להיות בת זוג מושלמת לאלוף האתגר. אז, אחרי כמה מזימות, אני חושב שהגיע הזמן ש-Phaedra ו-CT יקבלו את הסוף הטוב שלהם.

CT's התגרשו לאחרונה

כשצופי האתגר למדו ש-CT סוף סוף הורד מהשוק, היינו הרוסים. אבל לאחר שהתחתן עם ליליאנט סולרס ב-2018, הזוג התחיל לנהל מערכת יחסים שוב ושוב. בנובמבר 2023, השניים נפרדו וכך נוצרו גירושים מרים. לאחר חודשים של ויכוחים, השניים סוף סוף סיכמו והסכימו לחלוק את המשמורת על בנם, כריסטופר.

במהלך הגירושין, CT לקח את הסטוריז שלו באינסטגרם כדי לשתף שהוא היה מרוצה רגשית ועייף להיגרר בבוץ על ידי האקסית שלו. לפי ותיק האתגר, הוא נתן לאשתו הכל, אבל אהבה פשוט לא הספיקה. ההצהרה שברה את לבם של עוקבים שעדיין חשבו שהאדם המיוחד שלו נמצא שם בחוץ.

פאדרה מחפשת אהבה

רומן האהבה של עורכי הדין עם אפולו היה רעיל, ולאמא לשניים היה מספיק ברגע שבעלה היה מעורב בפעילויות לא חוקיות. לאחר חמש שנות נישואים בלבד, כוכב עקרות הבית האמיתיות קיבל את ההחלטה להגיש תביעת גירושין אך לא הגיע להסדר עד 2017. הגירושים היו מתסכלים, בלשון המעטה. אבל Phaedra המשיכה מאז וכרגע היא בחיפוש אחר גבר חדש. יכול להיות שזה CT?

למה הם יהיו שותפה של "זה"""

Phaedra ו-CT הם ממש הרומנטיקה הזוגית הכי חמודה של בוגדים בכל הזמנים! למרות שאני כמעט בטוח ש-CT עדיין לא נפגע מהחץ של קופידון, אני מרגיש שאהבה יכולה להיות באוויר. לשניהם יש ילדים והם עברו גירושים די מבולגנים כך שיהיה קל להתחבר על כך. שניהם כוכבי ריאליטי מקצועיים לפרנסתם; בעוד שאחרים יכלו למצוא את אורח החיים הזה כאתגר, השניים האלה לא יעשו זאת. נכון לעכשיו, זו יותר מחצי מהסיבה שאני מכוון ל"הבוגדים" מדי שבוע, מכיוון שזו הרומנטיקה לצפייה.

פרק אחד הראה ש-CT עוזר בגבורה לפאדרה לעבור את המפלים הגועשים, והצמד אפילו מחזיקים ידיים בטיול בטבע. אני לא מבקש הרבה, אבל אני זקוק לאלי הטלוויזיה שישקיעו את מאמציהם כדי לגרום לרומנטיקה הזו לקרות. פאדרה הביעה את תאוותה לאורך כל הסדרה ואף כינתה את CT שלה "אבא הטירה" בזמן שהייתה צפו במה שקורה בשידור חי. במהלך אתגר קריאת הציפורים, פידרה ציינה, "אני פשוט מעריצה CT. הוא כל כך טיפש."

שניהם מוציאים אנרגיה לילד קטן, שלדעתי יכול ליצור התאמה חמודה. מעז לומר שקינאתי בפיידרה בחציית הנהר כי היא חולבת ואוחזת בזרועות החסונות האלה בכל מה שהיא שווה. עלילת המשנה נותנת לי חיים עם #PhaCT מגמות. זה בכלל לא מפתיע שהנשות של הבוגדים מאוהבות ב-CT, במיוחד אחרי שצפו בו בטלוויזיה ב-20 השנים האחרונות. זה סוג של הקטע שלו. למרות ש-CT עדיין לא זרם מעל פאדרה, אני מקווה שהגיע הזמן שהוא יגלה איך הוא מרגיש כלפיה.

ספר לנו – האם אתה חושב ש-CT ו-PHAEDRA יהיו משחק אהבה טוב?