צ'לסי בלאקוול מעונה 6 של האהבה עיוורת הושיט יד מייגן פוקס בתוך המחלוקת האחרונה, בתקווה להחליק את העניינים.

הדיילת עוררה תגובות עזות מקהל התוכנית כאשר שודרה בטלוויזיה שיחה שניהלה עם בן זוגה, ג'ימי פרסנל, על המראה שלהם. לאחר שדיבר על המראה הסלבריטאי שלהם, ג'ימי השווה את עצמו ל-Run-back של ה-NFL כריסטיאן מקפרי, בעוד צ'לסי אמרה שהיא משווה לעתים קרובות לשחקנית מייגן פוקס.

"אני לא רואה את זה, אז אל תתרגש", אמרה צ'לסי לג'ימי. "זה רק בגלל שיש לי שיער כהה ועיניים כחולות." מאז, צ'לסי דיברה על התגובה הנלהבת של הצופים ואמרה שהיא שלחה הודעה ל-A-lister כדי להתנצל. זה רק אנחנו, או שזה נהיה מגוחך?

ההתנצלות של צ'לסי למייגן פוקס הסבירה…

בראיון חדש ל-Entertainment Tonight, צ'לסי סיפרה לפרסום שהיא הגיעה למייגן באמצעות מדיה חברתית. היא הביעה את חרטה על תשומת הלב התקשורתית האחרונה. "הגעתי אליה, והייתי כמו, 'אני כל כך מצטער שעשיתי לך את זה'", אמרה צ'לסי לפני שאמרה שהיא "רק מחכה שמייגן תגיב".

גם ארוסה של צ'לסי (בזמן מאמר זה), ג'ימי, שיתפה את אמונותיו לגבי המחלוקת. הוא אמר שהוא לא זוכר שזה היה דרמטי כמו שזה נראה.

"אני לא זוכר שההערות של מייגן פוקס היו עסקה כל כך גדולה", אמר. "אני מתכוון, ברור, האוזניים שלי או העיניים שלי התרוממו מאוד כשהיא אמרה מייגן פוקס… אבל, אלוהים, הייתי עושה הכל כדי לקבל את הרגע הזה בחזרה."

מתמודד ה-LIB הוסיף עוד שהדיבור על מראה הביס את מטרת הניסוי.

"לא זו הייתה הסיבה שהיינו שם, ואני מתכוון, אני לא זוכר שזה קשור כל כך למראה כשעברתי את זה, אבל כשאני חי מחדש את זה, נראה שזה קשור הרבה למראה. אז זה הרבה חום מזה".

הזרם פרקים חדשים של Love Is Blind בנטפליקס ביום רביעי, 28 בפברואר.

ספר לנו – מה המחשבות שלך על המצב הזה? אתה חושב שזה הלך רחוק מדי?