המוקדמות של NBC בפתח, מה שאומר שהמנהלים ברשת מציגים את הלוח שלהם לשנה הקרובה בתקווה לסנוור מפרסמים וקוני מדיה. עבור מעריצי ריאליטי כמונו, זה אומר שאנחנו מקבלים עדכונים על המון סדרות חדשות שמגיעות למסכים שלנו, בנוסף לחבורה מהמועדפים שלנו שנאספים לעונות חדשות. עַל בראבוהם בדיוק הכריזו על שתי הופעות חדשות: עושה את זה במנהטן ו בספארי!

הופעות חדשות בקרוב לבראבו

לעשות את זה במנהטן ו-On Safari הם שניהם כותרות עבודה, אז כנראה שיהיו להם שמות חמודים יותר ברגע שהם סוף סוף יגיעו למסכים שלנו. כך או כך, אנחנו נרגשים לכמה זיכיונות טריים שיגיעו לבראבו. בוא ניכנס לפרטים.

לפי הודעה לעיתונות מ-Bravo, Making it in Manhattan עוקבת אחר קבוצת חברים ש"מנווטת את הניסיונות והניצחונות של הבגרות הצעירה". ההודעה לעיתונות הסבירה שחלק מחברי הקאסט של התוכנית הקרובה מגיעים ממשפחות ידועות, בעוד שאחרים הם פרצופים טריים לתפוח הגדול. בעיקרון, זה נשמע כמו גרסה צעירה יותר של עקרות בית אמיתיות של ניו יורק.

המופע החדש הנוסף של Bravo, On Safari, נשמע בהשראת Below Deck. זה הולך לעקוב אחר חבורה של מדריכי ספארי בדרום אפריקה שעובדים עם אנשים עשירים. התקציר מתאר את "העולם המרהיב של חוויות הספארי היוקרתיות ביותר" ואת המדריכים ש"יוצרים רגעים של פעם בחיים עבור קהל הלקוחות המחפש הרפתקאות שלהם".

זה נשמע כמו הניסיון החצי שנתי של בראבו לשחזר את ההצלחה של Below Deck. הם ניסו את זה בעבר עם אכסניית סקי וחניון למבוגרים בלבד, שאף אחד מהם לא קיבל עונה שנייה. אולי On Safari ישבור את הקללה הזו. כך או כך, אנחנו מצפים לראות מה בראבו מצפה לנו במהלך השנה הבאה.

ספר לנו – מה המחשבות שלך על התוכניות החדשות שמגיעות לבראבו? האם אתה חושב שאלו בסופו של דבר יצליחו?