תרזה ג'ודיצ'ה על "קש אחרון" עם גורגאס, NYE עם ג'ו ג'ודיס, והתקפות שחקנים על לואיס!

תרזה ג'ודיצה לאחרונה נפתחה על האתגרים האישיים והמקצועיים שלה בזמן שהופיעה של CBS "השיחה." היא שוחחה על הניתוק המתמשך מאחיה ג'ו גורגה ואשתו מליסהכמו גם הקשיים בעלה, לואיס רולסמתמודד מאז שהצטרף עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

"בעלי המסכן. כשפגשתי אותו לראשונה, כל זה היה חדש לו. הוא לא הבין בריאליטי, אבל עכשיו הוא, למרבה הצער, מותאם לזה. זו העונה השלישית שלו. הרגשתי רע בשבילו כי הוא כן עבר הרבה, ואני שמח שהוא לא ברח ממני כי הוא יכול היה, רק כי זה היה קשה". תרזה מְשׁוּתָף. "הוא לא נרשם לזה. הוא פגש תרזה ג'ודיצה לא חשבתי שהרבה מחברי הקאסט שלי יתקפו אותו בתוכנית שלי, מה שהם עשו כי הם ניסו להגיע אליי, והם ידעו שאין להם שום דבר עליי, אז הם חשבו, 'בוא נפגע באדם שהיא אוהב,' וזה מה שהם עשו."

תרזה ג'ודיצה

תרזה הביע התרגשות למעריצים לראות את העונה הקרובה של RHONJרומז על רגעים חושפניים: "זה הולך להיות מאוד מאיר עיניים."

כוכבת הריאליטי גם סיפרה על בילתה בערב השנה החדשה עם בעלה לשעבר ג'ו ג'ודיצה באיי בהאמה, חוויה שהייתה בעלת משמעות עמוקה עבור ילדיהם.

"לואיס היה כמו, 'מותק, למה שלא נלך לבלות את ערב השנה החדשה עם האקס שלך. זה ישמח את הילדים כל כך״. ואני הייתי כמו 'באמת?' אבל אני חייבת לומר שזה היה כל כך יפה כי הילדים שלי היו כל כך שמחים שאני ואבא שלהם היינו באותו חדר", הסבירה.

תרזה ג'ודיצה

על רקע תביעות מתמשכות נגד אנדי כהן ו בראבו, תרזה אישרה את תמיכתה ב כּוֹהֵן, משקף את מערכת היחסים ארוכת השנים שלהם: "אני ואנדי חוזרים כל כך הרבה זמן אחורה. אני מכירה אותו זמן רב, והוא לא היה אלא כל כך מקצועי, מדהים, ובתקופות קשות, הוא תמיד היה שם בשבילי", אמרה. "הוא שלח לי אימייל כל הזמן כשהייתי לא, אז הוא היה חבר אדיר, בוס נהדר. הוא לא היה אלא מדהים ונהדר גם לילדים שלי, כי הוא ראה את הילדים שלי גדלים".

תרזה נגע גם באינטראקציות הדרמטיות שלה עם גורגאס, שמעיד על קרע קבוע: "אחרי מה שהם עשו (עם) החתונה שלי, ניסו לעשות את החתונה שלי סביבם, זה היה הקש האחרון. זה היה הקש ששבר את גב הגמל", קבעה. "והעונה, יוצא עוד משהו שהייתי בהלם לשמוע… הלב שלי מתחיל לפעום ממש מהר כי אני מבין שאם זר הולך נגדי, זה בסדר, כי זר, אתה מצפה לזה מזר, אבל כשהמשפחה שלך חבר פוגע בך בכוונה, זה ברמה אחרת לגמרי."

תרזה ג'ודיצה

משקפת את המפגשים שלה עם הסלבריטאים, תרזה שיתף רגע בלתי נשכח מ קואצ'לה עם טיילור מָהִיר ו טראוויס קלסה: "היינו באזור ה-VIP… פתאום, טיילור והחבר שלה מתחיל לעבור ועובר על פנינו ושל בעלי כאילו, 'מותק, זה טיילור סוויפט,' ואני לא אוהב לבקש מאף אחד תמונות כי אני לא אוהב להטריד אותם, (אבל) הייתי כאילו, אני אעשה את זה בשביל ג'ניפר איידין," היא נזכרה. "ג'ניפר איידין אוהב טיילור סוויפט. ואני חייב לומר, טיילור סוויפט היה כל כך מתוק. אני כזה סוויפטי עַכשָׁיו."

תרזה ג'ודיצה

"כשניגשתי אליה, אני אומר, 'את יודעת מי אני?' והיא אמרה 'כן'" תרזה נחשף, מרוצה ממנו של סוויפט הַכָּרָה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.