תקווה גדעון מירי בוהדנה והמון אמנים התגייסו לסייע לגלי צה"ל במיזם מיוחד ליום הזיכרון עם אמני ישראל המדליקים נר זיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, בסרטו מרגש בשיתוף מיזם "אלה האחים שלי" של גלי צה"ל.

אמני ישראל התאחדו לסרטון מרגש ומיוחד לרגל יום הזיכרון לחללי צבא ההגנה לישראל ופעולות האיבה בשיתוף מיזם "אלה האחים שלי" של גלי צה"ל. מיטב אמני ישראל משלל תחומים התאגדו וירטואלית, לסרטון מרגש ועוצמתי לשיר הזיכרון המצמרר "רוצה להיות שם", שהופק במסגרת מיזם "אלה האחים שלי" של גלי צה"ל בשנת 2017.

את מילות השיר כתב חלל צה"ל רב"ט אריאל רביב ז"ל, והלחין ומבצע מי שהיה חייל בעצמו באותם ימים, לידור ויצמן.
רב"ט אריאל רביב ז"ל, התגייס לנח"ל ואף יצא לקורס חובשים. חודש לאחר תחילת האימון המתקדם בנח"ל, בעת תרגיל הסתערות, נורה אריאל בשוגג ע"י חבר למחלקה.

למיזם הדלקת הנר, והתקווה נרתמו בהתנדבות מלאה: מירי בוהדנה, טוביה צפיר, יזהר כהן, רוסלנה רודינה, און רפאלי, עומר דרור, ריף נאמן, טום אביב, מאור בוזגלו, שלומי קוריאט, יובל שם-טוב (יובל המבולבל), יערה בנבנישתי, תקווה גדעון, ליאור דואק, קים אור אזולאי, מושיק עפיה, עודד פז, נוי פדלון, נופר סלמאן, ארז שרון (EZ), מאור אדרי, נאיה פדרמן, שימי אטיאס, טל בן נון (טליסמאן), ים רפאלי ונדב גדג'. "אלה האחים שלי" – מיזם ההנצחה של גלי צה"ל ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל – מחבר בין כתבי יד, שהותירו אחריהם חללי מערכות ישראל, לבין חיילים המשרתים בצה"ל, שמלחינים ומבצעים אותם.

מדובר במסורת רבת שנים שלהלחנת שירי נופלים. בשנים שעברו הושם דגש מיוחד על חיבור בין החיילים, המשרתים כיום, לבין הנופלים ומשפחותיהם. הרעיון שחייל מלחין חייל וגם מבצע את שירו של הנופל, מבטא את הקשר הבין-דורי של הלוחמים ואת המחויבות של גלי צה"ל להביא את קולם העמוק והטהור של החיילים והנציחם.

בסרטון מדליקים האמנים נרות נשמה לזכר כל חללי צה"ל ופעולות האיבה ושרים את מילות השיר המצמררות – עם זאת המעודדות – שכתב חלל צה"ל רב"ט אריאל רביב, בשנות נעוריו: "אולי הם מחייכים שם למעלה, רגועים שם למעלה, אולי הם מתגאים בזה ולא פחדו מזה, אולי זה העולם הזה. אולי הם מחייכים שם למעלה, רגועים שם למעלה, רוצים שלא נבכה על זה, שלא ניפול מזה, אולי זה העולם הזה".

תקווה גדעון היא זוכת האח הגדול ומי שצילומי  דוגמנות שלה בבגד ים עוררו סערה לאחר שתהברר שעברה הצרת היקפים בתוכנות עריכה גרפיות והרומן שלה עם ליאור דואק שרף את מדורי הרכילות.

תקווה גדעון
תקווה גדעון צילום מסך