תקווה גדעון נקלעה לסערה תקשורתית כשפרסמה באינסטגרם שלה את דעתה על הסלוגן הידוע של נטלי דדון- "אישה לאישה מלכה". התקשורת עטה על הטרף והרי לכם דרמה משובחת במיוחד.

תקווה גדעון ונטלי דדון , איך התחיל הריב הנוכחי? על מה חילוקי הדעות ומה אמרה תקווה שהצית את הסערה הזו?

הגיע הזמן להודות בזה. שנת 2021 לא הייתה טובה יותר מזו שקדמה לה. השפעת הקורונה עדיין מורגשת בכל תחומי החיים והיא כאן להישאר. אין לנו ציפיות גבוהות מ2022, אבל אנחנו בוחרים להישאר אופטימיים ולקוות.

אגב תקוות- תקווה גדעון החליטה שהיא שבעה מהצביעות של הסלבריטאיות ואושיות האינסטגרם בכל מה שנוגע לנשים. לא רק סערת הפוטושופ עצבנה אותה, ולא רק טקס מלכות היופי. זוכת האח הגדול עצבנית על האווירה הכללית שבה יש העצמת נשים אבל רק לסוג מאוד מסוים של נשים. סוג כזה שגם ב2021 עדיין מכתיב לנו את אידיאל היופי, מה יפה ומה לא , מה טוב ומה פחות. תקווה פרסמה פוסט נוקב במיוחד על "אופנת אישה לאישה מלכה " להגדרתה. היא בחרה להגיד את כל מה שיושב לה בגרון, ואנחנו שמחים.

הנה כמה מהדברים שעלו לרשת והציתו סערה בינה לבין נטלי דדון וגם טיטי שקפצה לכל העסק המלוכלך הזה. בקיצור, שמח בביצת הסלבס הישראלית.

בפוסט שעלה תקווה כתבה לעוקבים: "עייפתי מתמונות טרנדיות ופוטוגניות של אנשים בדובאי. נמאס שעסקים קורסים, משפחות מתפרקות והשכנה ממול יורדת מוקדם בבוקר כשאף אחד לא רואה לפח הירוק לבדוק איזה ארוחת בוקר מחכה לה מהשאריות של 'קפה שקד'. 2021, את יותר ממוזמנת להעיף מפה את אופנת 'אישה לאישה מלכה' ו'העצמה נשית' – כי החיים עצמם הם יותר מסתם סיסמאות והגיע הזמן ליישם".

"קצת מאסתי מהטרנד 'אפשר גם בלי פילטר', בזמן שהמשפט כתוב תחת תמונה שצולמה ע״י צלם מקצועי, תאורת אולפן ופסל שישב לה על הוודג׳ מאתמול בבוקר", המשיכה גדעון ועקצה על הדרך את נטלי דדון. "אני גם אאמין לכל מי ששתה קפה בבוקר, גם אם לא צילם את הקפסולה או המכונה, באמא. ועוד לא שאלתי מתי נגמרת תחרות ה'למי יש את בגד הים עם הכי פחות בד'? מי המציא אותה לעזאזל? ולמה? נשבעת שהפרצוף שלך הרבה יותר יפה ומעניין מהמפשעה שלך. אפשר גם לשחרר את מסיבות קורונה וריקוד סיום בידוד, מי ישמע השתחררת עכשיו משלוש שנות שירות בצנחנים. הקורנה לקחה לנו את הטיולים, הברים, בתי הקפה, הקניון ואפילו סתם לקפוץ לסבתא – אז לפחות שתחזיר לנו את האותנטיות. 2021, התחלת בטוב והבאת איתך רוח של תקוה, פליז אל תפלי גם את לשיט של 2020".

זוכת האח הגדול תקווה גדעון
תקווה גדעון צילום מסך מתוך האינסטגרם תקווה גדעון

 

התגובה של נטלי דדון

ואז, נטלי דדון קראה את הפוסט המדובר שיוצא נגד כל הקמפיין שלה .מיותר לציין שהיא לא נשארה אדישה. הדוגמנית העלתה לסטורי תמונה של ריף, הבן שלה. והמילים שלה מדברות בעד עצמן: "לימדת אותי לאהוב, אלמד אותך לסלוח. אלמד אותך לא לפגוע. אם ישכיל האלוהים שלנו לתת לי מתנה נוספת, אבחר להיות לך גיבורת על צבעונית כזאת, עם מגן על חלל שהודף כל פגיעה מכוונת וגם כזו שבטעות נזרקת. אלמד אותך שהפוגע מעיד על עצמו ועל אופיו, ושגם הוא לא רע..חולשה בליבו. תהיה למודל תחזיר באהבה גם לשונא מכולם. לאם פגעת, אתה אדם ומותר, אל תברר מי מלאך ומי טעה, בקש מחילה. לימדת אותי אהבה אלמד אותך סליחה."

אבל, כמה חבל- הפוסט המדובר הספיק להימחק מאז.  קחו לכם פוסט אחר שבו נטלי דדון עונה למשמיצים וההייטרים במקומו.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)