תמונות להיילייט אינסטגרם- המדריך המלא של חדשות סלבס. הכלי החדש של אינסטגרם שהושק לפני כשלוש שנים מאפשר לנו לשמור תמונות וסטורים בקטגוריות מיוחדות המוקמות בדף האינסטגרם שלנו.אם קים קרדשיאן מקפידה על היילייט גם אתם חייבים.

 

איך מוסיפים תמונות להיילייט\איך לערוך היילייטס

  1. בשלב הראשון אתם צריכים לגשת ולהכינס לעמוד הפרופיל. בשלב הבא יש ללחוץ על הסימן + מתחת לשם המשתמש.
  2. בחלק השני עליכם לבחור סטוריז שאתם אוהבים במיוחד או רוצים לשמור\להדגיש וללחוץ על הכיתוב "הבא".
  3. כעת הגיע שלב שלוש בו אתם צריכים להגדיר שם  להיילייט כמו לדוגמא :"תמונות מטיולים", "מוצרים" או "משפחה" וגם להוסיף תמונת נושא. בשלב הבא יש ללחוץ על סיום..
  4. לאחר מכן, היילייט יופיע במקום המיועד לכך בעמוד הפרופיל שלכם.

שימו לב להיילייט של קים קרדשיאן

תמונות להיילייט אינסטגרם
תמונות להיילייט אינסטגרם. צילום מסך מדף האינסטגרם של קים קרדשיאן

היילייטס אינסטגרם מה זה בכלל?

היילייטס באינסטגרם (Instagram Highlights) הוא למעשה כלי חדש שהשיקה חברת אינסטגרם בשנת 2017 ומיועד להדגיש תמונות וסטורים מיוחדים בחשבון האינסטגרם שלכם. למעשה המדובר במעין ארכיון אינסה שבו אתם בוחרים קטגרויות ואילו תמונות לשייך לכל קטגוריה.

למה סטורי?
סטורי הפך למעשה לכלי הכי חזק באינטרנט והינו בשימוש גם בפייסבוק וגם באינסטגרם. העובדה שהתמונה "נעלמת" לאחר 24 שעות הופכת את הסטורי למאתגר ומעניין. בעקבות השימוש החדש שמוצר "היילייט" ניתן כעת לשמור את הסטורים ואת התמונות לאורך זמן.

ההיילייטס שהעלנו לאינסטגרם מופיע בחשבון האינסטגרם שלנו וכל מי שיש לו גישה לחשבון יכול לצפות בקטגוריות המיוחדות שהעלינו. אגב ניתן להוסיף תמונות רבות לכל קטגוריה.

Highlight אינסטגרם- הינו למשעה הדרך הבטוחה ביותר להדגיש ולשמור תמונות וסטוריז שחשובים לכם

 

רקעים לפיד באינסטגרם

לאחרונה נפתחה באינסטגרם האפשרות להעלות סטורי רק למספר מצומצם של עוקבים לבחירת בעל החשבון ולא להעלות סטורי שחשוף לכל העוקבים להם נתתם גישה לחשבון. וכך ניתן ליצור קבוצות שונות של חברים ולהתאים את חשיפת הסטורי לכל אחד. כך תוכלו להימנע ממתן גישה לאמא שלכם לתמונות בהם אתם משתכרים בחוף או לחלופין להימנע מחשיפה של תמונות של החברה החדשה לאקס שעדיין עוקב אחרי החשבון שלכם.

איך עושים את זה? נכנסים לפרופיל שלנו. לוחצים על התפריט. ניגדים לכיתוב "חברים קרובים" ומכניסים את המשתמשים ולאחר מכן לוחצים על הוסף.

מידות היילייטס לתמונות להיילייט אינסטגרם

אמנם אפשר להעלות תמונות לסטורי בגדלים שונים אבל יש גודל מומלץ. הגודל המומלץ הינו רוחב של 1080 פיקסלים וגובה של 1920 פיקסלים.לרוב מומלץ להעלות תמונות שמתאימות לצפייה בנייד ולא באתרים עצמם בנייח שכן מרבית המשתמשים רואים את הסטורי במובייל. כמו כן הפורמטים הנתמכים הינם גיי פג ופנג (JPG, PNG).