ריין בוזגלו זהו שמה הנבחר של בתם הרביעית של אסי בוזגלו ורעייתו עדי. היורשת נולדה בבית החולים ליס במשקל ל3.405 ומצטרפת לאחים אייר לאו ומילאן בוזגלו. כל הפרטים בכתבה

ריין בוזגלו מצטרפת לבוזגלוס

בשעה טובה לשורה אסי בוזגלו לאחר לידת בתו הרביעית שזכתה לשם ריין. אסי ורעייתו עדי בוזגלו הגיעו לבית החולים איכילוב (ליס) בתל אביב שם זכו כי במשקל מכובד של 3.405 תגיח בתם הרביעית לאוויר העולם ותצטרף לאחים אייר בוזגלו שבפר הפכה לכוכבת רשת, לאו ומילאן.

אסי בוזגלו:"העוגן שלי".

חדשות סלבס בארץ עם המשפחה המלכותית והסלבס העולה של השנה. הכוכב החדש של הסלבס בישראל, אסי בוזגלו המוכר יותר בתור "השייח" והזוכה בעונה הקודמת של הישרדות v.i.p היה נרגש במיוחד. בפוסט שהעלה לאינסטגרם הוא כתב:"תודה לבורא עולם על הזכות להיות הורים לארבעה".

פרגון מיוחד היה שמור לאשתו עדי בוזגלו שעברה שנים לא קלות כולל סדרה של ניתוחים פלסטיים אל מול המצלמה של התכנית משפחתית "הבוזגלוס". "אישתי, העוגן שלי, הכתר שעל ראשי עשינו את. הגשמת לי חלום. שבע שנים אני מחכה לו, עשית את זה כמו לביאה, לוחמת אמיתית". כתב אסי בוזגלו.

הראשונים להגיב היו הגיסים מירן בוזגלו ומאור בוזגלו באופן מפתיע לאחר חתו שחור שעבר לתקופה בין הגיסות. האח אוהד בוזגלו מיהר גם הוא לברך במזל טוב.

בימים אלו משודרת הסדרה הבוגזלוס במקביל לצילומי הסדרה הישרדות סלבס. לאחר שבעונה הקודמת זכה אסי בוזגלו בכתר ובפרס ניסו אחיו אוהד וגרושתו פאני בר מוחא לזכות בתכנית אך שניהם הודחו בשלב מוקדם.

שבוע בלבד לאחר הלידה הגיעו עדי בוזגלו ואסי בוזגלו כיאה לסלבס להשקת העונה השישית של "הבוזגלוס" בכיכובם של בני המשפחה והאבא המפורסם יעקב בוזגלו. משתתפי ההשקה נהנו לצד ההורים הטריים גם מתצוגת תכלית של האח אוהד בוזגלו עם שלושת הנשים של חייו: אלכסה, הגרושה פאני בר מוחא ואלה אייבינדר מהאי של הישרדות וי איי פי.

חדשות סלבס מאחלת מזל טוב למשפחה המלכותית

אסי בוזגלו חושף את יורשת העצר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Asi Buzaglo • אסי בוזגלו (@asi_buzaglo)

 

משפחת בוזגלו. מתרחבים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Asi Buzaglo • אסי בוזגלו (@asi_buzaglo)

עדי בוזגלו
עדי בוזגלו עם התינוקת ריין בוזגלו צילום מסך מדף האינסטגרם של עדי בוזגלו

ריין ריין ריין

ריין בוזגלו
ריין בוזגלו צילום מסך מדף האינסטגרם של אסי בוזגלו