פנינה רוזנבלום חוגגת 66 שנות דוגמנות פעילות ולייף סטייל כסבתא. בתה חן ילדה זוג תאומים ורוזנבלום לא מפסיקה להתרגש:"אני הסבתא הכי מאושרת בעולם".

בגיל 66 פנינה רוזנבלום סבתא לתאומים

כמעט 20 שנים חלפו מאז נישאה רוזנבלום לחיים משה. יחד אימצו השניים את חן בתם מבית יתומים באוקראינה. השניים התגרשו בשנת 2003 אבל הילדים נשארו (ילד נוסף אומץ מרומניה). מאז הספיקה להתחתן שוב עם איש העסקים רוני סימנוביץ' אביה של הדוגמנית קורל סימנוביץ' וכעת גם להפוך לסבתא לאחר שחן בתה הביאה לאוויר העולם תאומים (בן ובת).

בפוסט נרגש שהעלהת לאינסטגרם לצד בתה היולדת כתבה פנינה:"אני הסבתא הכי מאושרת בעולם".חברתה אורנה דץ מיהרה לפרגן ב:"מזל טוב סבתאלה".

פנינה רוזנבלום בחדר הלידה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by פנינה רוזנבלום (@pninarosenblom)

 

בת כמה סבתא פנינה רוזנבלום?

רוזנבלום נולדה בסוף חודש דצמבר לשנת 1954 והיא בת 66. היא ידועה כמי שהפכה מדוגמנית מובילה לאשת עסקים מצליחה ואף כיכנה מספר חודשים בכנסת מטעם הליכוד.

היא נולדה בפתח תקווה וגדלה עם אמה בלבד לאחר שאביה נטש. והחלה בקריירה בגיל צעיר מאוד. היא חשפה את גופה לראשונה בסרט "מלכת הכביש" בגיל 17 ונבחרה לסגנית מלכת המים וגם שירתה בלהקה צבאית למשך מספר חודשים.

היא החלה בקריירת משחק לצד דוגמנות וגם ניסיונות כזמרת כולל השתתפות בקדם האירוויזיון לשנת 1983 עם שיר בשם "תמיד אישה" שהגיע למקום האחרון.

בסוף שנות השמונים הקימה חברת קוסמטיקה הנושאת את שמה. היא הספיקה גם להקים מפלגה עצמאית ואפילו לכהן מספר חודשים בכנסת מטעם הליכוד. להנחות תכנית ריאליטי בשם "החיים על פי פנינה", להשתתף בתכנית "נולד לרקוד" וגם לנסות לרוץ על המיליון עם בתה חן (בשל פציעה היא הודחה ראשונה) ובעיקר לככב לאורך השנים במדורי הרכילות.

לאחרונה הודיעה על הצטרפותה לארגון "אשת לפידות" שהוביל יהודה משי זהב לפני הסערה שהתחוללה.

מזל טוב סבתא פנינה

רוזנבלום עם יהודה משי זהב בהתנדבות לפני הסערה

פנינה רוזנבלום ומשי זהב
פנינה רוזנבלום בפגישה אישית עם יהודה משי זהב יור זקא ואשת לפידות : קרדיט צילום: ענת מחנאי