נעמה מנצור בת 24 היא הדבר הבא בעולם המוסיקה עם קול אדיר וקאברים שכבשו את הרשת. האזינו לקליפ המרגש של מנצור מלווה זוג בכניסה לחתונה.
נעמה מנצור נולדה במושב פדויים הסמוך לאופקים וכבר כילדה התבלטה עם קול גדול ומרגש. היא למדה בתיכון מרחבים במועצה האזורית מרחבים התגייסה לחיל האוויר ולאחר טיול קצר בחו"ל החלה את לימודיה באוניברסיטת בן גוריון במחלקה לפוליטיקה וממשל ובמחלקה למזרח תיכון וכיום היא מתחילה את השנה השנייה ללימודים במקביל לפיתוח הקריירה המוסיקלית.

בדרך לכוכב הבא?

מנצור החלה את דרכה המוסיקלית בטקסי בית הספר בכל מקום בו למדה מסלול שהחל כבר בבית הספר היסודי לאחר שכיכבה בכל ההופעות. בבת מצווה שלה היא כבשה את הקהל עם השיר ברכת האלוהים של חופית, היא הייתה חברה בלקהת צעירי אופקים, להקת "צלילי מרחבים" בניצוחו של אייל ניסים איתם הסתובבה ברחבי הארץ ובשנה האחרונה היא מוזמנת להוביל חופות ואירועים של מי שגילו את קולה המרגש ואת הסלסולים שמיטב זמרי המוסיקה המזרחית יכולים להתקנא בהם.

המלהקים אמנם עדיין לא גילו את נעמה ואת הכישרון המטורף והאי גם סירבה ללא מעט הצעות להשתתפות בתכניות הריאליטי המוסיקליות הכובשות את הרשת כמו הכוכב הבא ודה וויס אך חדשות סלבס הם הראשונים שעלו על הכישרון המוסיקלי שצפוי לכבוש את המדינה בשנים הקרובות.

הקשיבו לנעמה מנצור מלווה זוג בדרכו לחופה עם השיר חיים שלי של עדן בן זקן.בשנים האחרונות הוזמנה מנצור לחופות בר מצוות ובת מצווה רבות בדרום והפכה לסוג של כוכבת מקומית רגע לפנ שיגלו אותה גם בשאר המקומות בישראל.

מזוהר ארגוב ועד אלישיה קיז 

מנצור בתם של ענת מורה בתיכון מרחבים ורפאל עצמאי בתחום המשאיות ואחותם של מיכאל גלעד וירון גדלה בבית תימני בה כל האחים שרים גדלה על המוסיקה המזרחית העתיקה של זוהר ארגוב ואבנר גדסי והיום שומעת את כל סוגי המוסיקה וגם המון מוסיקה לועזית של אלישיה קיז, ביונסה, והזמרות סול האמריקאיות הכבדות אך מופיעה בעיקר בסגנון מזרחי.למעבר לדף האינסטגרם של נעמה מנצור לחצו כאן
ל
מעבר לדף הפייסבוק של נעמה מנצור לחצו כאן 

האזינו לקאבר של נעמה חיים שלי

 

נעמה מנצור
נעמה מנצור הכוכבת הבאה. צילום אוריאל מנצור