שלום מיכאלשווילי יחגוג מחר (יום רביעי) יומולדת 42 רגע לפני הוא פינק את עצמו במתנה שווה במיוחד!

שלום מיכאלשווילי הסטנדאפיסט והשחקן משלישיית מה קשור הגיע השבוע בשעות אחה"צ הגיע מיכאלשוילי לאולם התצוגה של מותג הרכב רנו בדרום תל אביב ויצא מהמקום עם רכב חדש וחתיך! מדגם רנו קוליאוס.   המדובר במתנה שווה במיוחד ליום הולדתו ה42 שיחול השבוע.כאשר עדיין לא ברור מה יקנו לו חבריו לשלישיית מה קשור ציון ברוך ואסי ישראלוף וזוגתו ענבל שליו.

בין בקשות הסלפי באולם התצוגה של רנו ומחוצה לו, סיפר מיכאלשווילי מהסלבס היותר מפורסמים במדינת ישראל למתעניינים כי הוא  צפוי לצאת בתקופה הקרובה לצילומי העונה החדשה של התוכנית "מצולמים" יחד עם חבריו לשלישיית מה קשור אסי ישראלוף וציון ברוך, שיתרחשו במספר לוקיישנים ברחבי הארץ.הכל בכפוף למגלות הקורונה והתו הסגול.

מיכאלשווילי שהחל את דרכו יחד עם חברי ילדותו לעיר רמלה:ציון ברוך, אסי ישראלוף ועמוס תמם ושחר חסון שפרשו מהקבוצה היה לוחם בחטיבת הצנחנים ונחשב לאחד הסלבס המוכשרים במדינת ישראל עם מגוון תפקידים קומיים ודרמטיים בסדרות רבות וקריירה מוצלחת מאוד בסטנדאפ לצד חבריו לשלישייה שהחלו את דרכם במופע של אלי יצפאן והפכו לממשיכי דרכם של הגששים כמי שיודעים לייצר בידור עממי איכותי. דרכו של שלום עברה גם בתכנית רק בישראל ובעוד של תכנית קומיות ואפילו סדרות שיצרה השלישיה כאשר עמוס תמם ושחר חסון פתחו בקריירות משלהם האחד כסטנדאפיסט שהגיע גם לארץ נהדרת והשני כשחקן נחשק במיטב הדרמות הישראליות. דברים טובים יוצאים מרמלה.

בשנתיים האחרונות מככב מיכאלשווילי לצד הופעות סטנדאפ ומופע השירה החדשה עם חבריו לשלישיית מה קשור (לא כולל תקופת קורונה) גם בסדרה ביום שהאדמה רעדה שם כיכב בתפקידו נועם "ניקו" זייד וגם בתפקיד של אורן נחמה בסדרה נחמה שיצר הסטנדאפיסט רשף לוי חברו הטוב. מיכאלשוילי שידוע גם כחובב ספורט ואף השתתף בשידורי בובה של לילה לצד חברו אסי ישראלוף זכה גם להגיש את שידורי המונדיאל בשנת 2018 ששודרו בערוץ 11 של תאגיד כאן. בקיצור ישראל סלבס מאחלת המון מזל טוב לאחד האנשים הכי נחמדים בתעשייה.

שלום מיכאלשווילי
שלום מיכאלשווילי צילום אור גפן