משפחת סער בעין הסערה. השחקנית אלונה סער, בתו של ח"כ גדעון סער עולה עם סדרה חדשה. "המפקדת": דרמה קומית חדשה שתעלה ב- כאן 11 בכיכובה. סער תגלם קצינה חסרת כישורי פיקוד. במקביל אביה מנסה להקים ממשלה.

אלונה סער כובשת את הטירונות

בעוד אביה גדעון סער, מתרסק בבחירות עם תקווה חדשה ומנסה להרכיב ממשלה ללא נתניהו. בתו מנישואיו הראשונים לשלי דנציגר. השחקנית אלונה סער שכבר עוררה סערה בימין לאחר זוגיות מתוקשרת עם השחקן הערבי אמיר חורי כובשת את הצבא.

אלונה סער
אלונה סער . קרדיט צילום : ורד אדיר

סער מגלמת בסדרה חדשה שעולה השבוע. קצינה חסרת כישורי פיקוד, אך חדורת מוטיבציה. סער מקבלת תחת פיקודה קבוצת בנות נעדרות מוטיבציה, שיאלצו אותה לפתח כישורי פיקוד, ויפה שעה אחת קודם.

מיה דגן תשחק לצידה

בסדרה מככבים לצד אלונה, דור הררי, מיה לנדסמן, כרמל בין, עלמה קיני, נועה אסטנג׳לוב, ליר כץ, גל מלכה, מיה דגן, תימור כהן, נועם אימבר, לירז אברה ורבות נוספות.

"המפקדת" תשודר בכאן 11 ובדיגיטל בימים שני וחמישי, החל מה- 15.04.2021, בשעה :0021.

אודות הסדרה המפקדת של אלונה סער

"המפקדת" היא דרמה קומית המתרחשת בעולם אירוני שנקרא "בסיס טירונות", בו חבורת נערות (טירוניות ומפקדות) עוברות מסע התבגרות בחסות צה"לית.

הסדרה מגוללת את סיפורה של נועה (אלונה סער), קצינה מסורה יתר על המידה, שלא זכתה עד היום לפקד על מחלקה בשל כישורים בינאישיים לוקים בחסר. בנסיבות לא צפויות, נועה מקבלת הזדמנות לפקד על מחזור טירוניות. אך המשימה מתבררת כקשה במיוחד. כשלפניה ניצב מחזור "גיוס מיוחד" בעייתי, סגל שלא מקבל את סמכותה. ובעיקר, קושי אישי להתמודד עם אנשים שלא באמצעות תקנות וחוקי הצבא.

העלילה לוקחת את נועה ממצב של דבקות פדנטית בנהלי. לנקודה שבה היא מתחילה להבין שעל מנת לשרוד בתפקיד היא תצטרך לשחרר ולהתגמש, ואולי אפילו לחשוף את עצמה. במקביל למסע של נועה, נחשפות חברותיה לסגל לאתגרים שמחזור הגיוס המיוחד יעמיד בפניהן ובפני היחסים שלהן אחת עם השנייה.

את הסדרה יצרו עטרה פריש על בסיס סרטה הקצר "מכתב אהבה למ"מ" שזכה להצלחה בינ"ל וניר ברגר שאחראי לסדרת הקאלט – "סוף הדרך".

יוצרים ותסריטאים: עטרה פריש, ניר ברגר | במאית: עטרה פריש  | מפיקים: סער יוגב, נעמי לבארי – בלאק שיפ הפקות סרטים

המפקדת
המפקדת קרדיט – משה נחומוביץ'

10 פרקים, משך כל פרק: כ-35 דקות.

סער בפוסט סיכום הצילומים באינסטגרם שלה

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alona Saár (@alonasaar)

קבלו הצצה לפרק 1 של המפקדת עם אלונה סער