תיק איפור

טיפים לנייד שלך – לא הסמארטפון, תיק האיפור!

יש דברים שאת חייבת לדאוג שיהיו אצלך בתיק לכל מקום שאת הולכת. לא מדובר רק בטלפון הנייד, במטען ובמפתחות, אלא בקיט מוצרים שיוכל לשדרג את המראה שלך ולרענן אותו גם אחרי יום עבודה ארוך. תיק איפור הוא הצמוד הקבוע שצריך להיות איתך כחלק מהשגרה. ולא, הוא לא כבד, ולא צריך להכיל הרבה מוצרים. אבל הוא צריך להכיל את מה שחשוב באמת כדי שתיראי נהדר בכל מצב.

האיפור שאת חייבת שיהיה בתיק שלך

כל אישה שמתאפרת יודעת שבסוף היום האיפור דוהה, ונראה אחרת מהבוקר אם לא מרעננים אותו במהלך היום. כשאת מחוץ לבית שעות ארוכות, אין צורך לסחוב את כל ציוד האיפור איתך, מספיק לקחת איתך מספר מוצרים איכותיים בגודל קטן שלא יכבידו ויהיו קלים לנשיאה. כך ניתן לשדרג את האיפור כדי לרענן אותו ולהחזיר לעצמך את הזוהר. מה מומלץ להחזיק בתיק האיפור שלך?

  • במזג האוויר הישראלי, כשהשמש קופחת לא מעט, חשוב להחזיק בתיק קרם הגנה לפנים ולחדש את המריחה במהלך היום. הוא אינו מפריע לשאר האיפור והוא חשוב כדי למנוע נזקים לעור.
  • הבסיס של כל איפור הוא כמובן מייק אפ, שיוצר מראה אחיד וחלק, מסתיר פגמים קלים בעור ומכיל שכבה שעליה ניתן להמשיך להתאפר.
  • על המייק אפ כדאי לרענן את הסומק במברשת נוחה שאת אוהבת. אין צורך לסחוב בתיק את כל מברשות האיפור, קחי איתך אחת שאיתה תוכלי למרוח סומק על עצמות הלחיים בנוחות.
  • עיפרון לעיניים ומסקרה הם פריט חשוב בתיק האיפור שלך כדי להדגיש את העיניים כשאת רוצה לרענן את האיפור. העיפרון מדגיש את קו העיניים והמסקרה מוסיפה לריסים נפח, מלאות וצבע. אם את משתמשת בצללית על העפעפיים, את המסקרה חשוב למרוח אחריה כדי למנוע מהאבקה לעמעם אותה.
  • הפריט שבלעדיו אי־אפשר הוא שפתון או גלוס לשפתיים, שמעניק ברק, צבע ולחות ומדגיש את החלק התחתון של הפנים. קחי איתך את השפתון שגוונו יתאים לכל בגד, וכך לא תחששי שארוחת הצוהריים שלך שינתה את המראה המושלם וגרמה לדהיית המראה שעמלת עליו בבוקר. אם את לא נוהגת להשתמש בשפתון בעל גוון, גם שפתון לחות ירענן את השפתיים היבשות וייתן ברק ורעננות לשפתייך.
  • כדי שכל היופי הזה יוכל להתקיים, חשוב שתהיה לך בתיק האיפור הנייד שלך מראה קטנה שתאפשר לך לשדרג את המראה בכל מקום שבו תהיי.
  • פריט חובה שאף תיק איפור אינו שלם בלעדיו הוא מגבונים להסרת איפור. לפעמים האיפור נמרח או שרוצים להסירו כדי למרוח איפור חדש במקומו, ומגבונים יעשו עבודה יעילה ומהירה בכל מקום. מגבונים יסירו שאריות איפור כדי שתוכלי לחדש את המראה ולמרוח צללית חדשה או שפתון רענן.
  • ועוד פריט אחד לסיום היא הפינצטה, אם פתאום איתרת שערה סוררת תוכלי להסירה מיד!
תיק איפור
צילום: PIXABAY