גורו הכושר שיר סנדה המכונה שר פיטנס חשפה השבוע בתכנית "חשיפה" של חיים אתגר בערוץ 12 כי היא כמעט מתה בעקבות חיידק טורף לאחר לידת בנה ליאו:"כתבתי צוואה".
הסיפור הלא ייאמן של שיר סנדה הידועה בתור הגורו של הכושר שר פיטנס נחשף השבוע בתכנית של חיים אתגר והשאיר את הצופים המומים. כוהנת הכושר והמאמנת של הסלבס שמתגאה בדף אינסטגרם נוצץ ובו 338000 עוקבים חשפה כי הטלטלה בין חיים למוות לאחר שחטפה חיידק טורף בבית החולים לאחר לידת בנה וכי הגיעה למצב כל כך קשה שכבר כתבה צוואה.

שר פיטנס
שר פיטנס צילום מסך מערוץ 12

לקראת פרסום התכנית כתבה סנדה:"אין לי כמעט מילים… רק הרבה דמעות. לא היה פשוט לפתוח את הדלת ולתעד את התהליך…אבל לבסוף החלטתי לעשות זאת כדי לתת כוח לכל אדם שעובר משבר בחייו. להוכיח לכם שיש תקווה- גם כשחושבים שאין סיכוי22.

"מסע בין החיים למוות, בין הייאוש לתקווה, בין הרצון לוותר לבין הרצון להילחם ולחזור לילדיי ולחיי… תודה לאמונה שהצילה אותי- ישתבח שמו לעד- ישועת השם כהרף עין". כתבה בעמוד האינסטגרם שלה.

המסע המטלטל של שר פיטנס

 

View this post on Instagram

 

היום אתה בן חצי שנה, אבל אנחנו חוגגים רק חודשיים ביחד ❤️ ואני, כמו תמיד, חוגגת את הדברים הפשוטים בחיים.

מהרגע שהגעת לעולם, שינית את חיי ונתת לי עוד סיבות לקיום. וכך.. במסע מלא כאב ומכשולים, בזכותך- קיבלתי כוח. כוח שרק אמא יכולה לקבל.

אחרי יום התמוטטתי, אתה נלקחת ממני בלית ברירה, ואני חלמתי על הרגע בו נפגש שוב ועל העיניים האלו, שהאירו את חיי ברגע- אותן העיניים שהביטו בי באהבה מהרגע הראשון שבו שמו אותך עליי.

אותן העיניים שהביטו בי בחוסר הבנה מהרגע שבו התמוטטתי ולא יכולתי לטפל בך יותר. אותן העיניים שחלמתי עליהן בכל רגע והתפללתי שאזכה שוב לראותן. אותן העיניים שנתנו לי כוח להילחם גם בימים שבהם הרגשתי שאני רוצה רק לוותר. בזכות העיניים האלו..

נזכרתי כל לילה בין הדמעות לייאוש- שאסור לי להיכנע ונלחמתי! נלחמתי כמו שלא נלחמתי בחיים- רק כדי לזכות לגדל אותך. שרדתי את הכאב, הרגשתי את הצער חודר ומפלח כל עצם בגופי והצלחתי כנגד כל הסיכויים לנצח.

הו ילד שלי יקר וקטן… למרות הסבל שנפשי וגופי עברו- אינני מצטערת ולו לרגע על שום דבר! לאורך הדרך, היו ימים קשים מנשוא ואפשר בהחלט לומר שלא ניצחתי בכל הקרבות… אבל ישתבח שמו לעד- ניצחתי במלחמה!

תודה אלוהים על חיים, תודה על רגעים פשוטים, תודה על משפחה, תודה על שגרה, תודה שנתת לי את הזכות לחזור הביתה לגדל את ילדיי ?? #ישתבח_שמו_לעד

#ליאו_שלי_בן_חצי_שנה חמישי הקרוב- שעה 21:30- בתוכנית ״חשיפה״- אתם מוזמנים לראות את כל המסע שעברתי לא היה לי פשוט להסכים ןלשתף… אבל החלטתי לעשות זאת כדי לתת כוח למי שצריך.. ואם אצליח? איזו זכות ??

A post shared by SHER Fitness/שר פיטנס (@sher_fitness) on

בשחרור מבית החולים

 

View this post on Instagram

 

שֶׁהֶחֱיָנוּ וְקִיְּמָנוּ וְהִגִיעָנוּ לַזְּמַן הַזֶּה. 4 חודשי אשפוז מלאים כאבים, ייסורים וימים קשים ביותר שלא אשכח לעולם – הגיעו היום לסיומם.

משתחררת ממחלקת שיקום ומלאת התרגשות לחזור לביתי, לילדיי ולחיי, אך גם מלאת פחד, שהרי המקום הזה הפך לי לבית. הלב מלא אושר על כך ששרדתי את הסיוט הזה ובו זמנית גם מלא בתפילות עבור כל אותם האנשים שנשארים במחלקה-

חבריי היקרים- שאמן ויזכו לרפואה שלמה! רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם שעברתם איתי את המסע הזה- ולהודות לכם על כל התפילות שלכם- שבזכותם גם חזרתי לחיים, לצוות מחלקת שיקום שלימדו אותי ללכת והחזירו אותי לעמוד על רגליי וכמובן לאנשים שבלעדיהם לא הייתי מצליחה לעבור את זה: חן, שרה וקרין החברות שלי שהיו איתי בימים קשים

האחים היקרים שלי מאי ולירום וגיסתי היקרה סוניה שטיפלו בי במסירות וכמובן, בראש ובראשונה, עמוד התווך של חיי, השפיות שלי בתוך השיגעון, האור שלי בתוך החושך, אהבת נפשי- בעלי אהובי, עידן, שעבר יחד איתי את הסיוט בגבורה ושמר על ביתנו ומשפחתנו.

אמן שנדע כולנו רק בשורות טובות, רפואה שלמה לכל החולים ובעיקר- לא לשכוח לעולם שגם ברגעים הכי קשים של חיינו- ישועת השם כהרף עין! @sher_fitness_team

A post shared by SHER Fitness/שר פיטנס (@sher_fitness) on

שר פיטנס ובעלה עידן

 

View this post on Instagram

 

לחיי הבריאות!!!! שבת שלום וחג שמח לכל עם ישראל- ובעזרת השם רפואה שלמה לכל החולים ?? מחכה ליום ראשון להזיע איתכן- כי בשבילי כושר זה חלק בלתי נפרד מבריאות ?? ספרו לי מי כאן מתאמנת מתחילה ומי מתאמנת ותיקה?

A post shared by SHER Fitness/שר פיטנס (@sher_fitness) on