תגידו מזל טוב לחברת הכנסת הצעירה מהליכוד, שרן השכל, שילדה במוצ"ש האחרון בת בכורה בשמקל 3.5 קילו, בבית החולים איכולוב בתל אביב. לתינוקת כבר נבחר השם התנכ"י שתמיד נשאר באופנה יעל.בעבר שיתפה השכל על הקשיים שהיו לה ולבעלה בניסיונות להיכנס להריון.

מי שעוכב אחרי ערוץ הכנסת, ראה את ח"כ שרן השכל ברביעי האחרון נאומת בכנסת על הסכם השלום עם איחוד האמירויות. במוצאי שבת בשעה שבע בערב ילדה סגנית יו"ר הכנסת, תינוקת במשקל 3.5 קילו, בבית החולים איכילוב בתל אביב. שתיהן בריאות ומתחזקות.

השכל שנולדה בקנדה וגדלה והתחנכה בכפר סבא, התחיל הדחף הפוליטי התחיל כבר בגיל צערי במעורבות במועמת תלמידים ואף מספרים כי הייתה פעילה בשלום עכשיו. לא ברור מתי השכל עברה לצד בימני של המפה הפוליטית אבל אנו מעריכם זה קשור לשירותה כלוחמת קרבית במשמר הגבול בזמן האינתיפדה השנייה. בשנת 2016 שהיא  כבר חברת כנסת נישאה לאייל הרפז.

השם הנבחר- יעל

בדצמבר 2019 היא סיפרה בראיון לאתר סרוגים על הקשיים בטיפולי פוריות שעברה במשך כארבע שנים. בראיון השכל מספרת כי עברה חמש שאיבות ותשע פעמים תהליך של החזרה, "כל פעם אתה למעשה נכנס להיריון, כשמחזירים את העובר, אתה בעצם נמצא בהריון, ואתה מתפלל, ומקווה, ומייחל, וכל פעם אתה מתאכזב בשלב כזה או אחר, מתי כשזה מגיע".היא סיפרה על ההחלטה לשבור שתיקה ולחשוף את הסיפור האישי שלה :"כולם, באמת ממקום טוב, שואלים מה עם ילדים, אנשים לא מבינים שיכול להיות שאתמול גיליתי שאיבדתי את התינוק שלי, ממש ככה",

במאי 2020 היא הודיעה שנכנסה להריון המיוחל ובמוצ"ש האחרון בשעות הערב, נולדה לה ובן זוגה תינוקת קטנה. בני הזוג בחרו בשם המקסים יעל.

"בשעה טובה יעל באה לעולם. תודה רבה לצוות המדהים בבית החולים איכילוב על הסבלנות ודאגה", כתבה השכל ברשתות החברתיות.

שירן השכל
רגע אחרי הלידה צילום: דוברות ח"כ שרן השכל