משבר הקורונה לא עוצר את את הילודה בישראל ובשעה טובה שרית חדד ילדה בשבת לפנות בוקר את בתה השניה, אחות קטנה לנויה. מערכת ישראל סלבס מתרגשים ומאחלים לשרית חדד ונויה  נחת ובריאות לאם המאושרת.

אחרי הריון מלא בתמונות קסומות, שמחים לבשר כי הזמרת  שרית חדד ילדה לפנות בוקר (שבת), בת שנייה, בבית החולים איכילוב.  שנתיים וחצי אחרי הולדת בתה הגדולה נויה.

בחודש אוקטובר האחרון שרית חדד פרסמה  את ההריון הפוטוגני בחשיפה הראשונה של נויה עם תמונה קסומה בה נויה מנשקת את הבטן התופחת של אימה ועם המשפט במקסים: "תודה על הקיים…ועל מה שבעזרת השם יגיע בקרוב".

 

View this post on Instagram

 

תודה על הקיים… ועל מה שבעזרת השם יגיע בקרוב ❤

A post shared by שרית חדד (@sarithadadofficial) on

מאז הקפידה חדד לפרסם תמונות קסומות מהריון מושלם ואפילו הספיקה להצטרף לאתגר עומר אדם, אחרי שאייל גולן העביר אליה את האתגר, ולאתגר את חנן בן ארי עם ביצוע ייחודי

 

View this post on Instagram

 

אייל גולן איתגר אותי בביצוע מהמם ל״שב״ ואני מאתגרת את חנן בן ארי ומביאה אליכם ביצוע לשיר שאני מאוד מחוברת אליו בתקופה האחרונה ❤️ @hananbenariofficial @eyalgolan1 @idan_amedi @mirimesikaofficial @mikigavrielov1 @mashina_official @ramifortis @ehudbanai @arkadi_d @shlomoartziteam @nathangoshen @itaylevi7 @edennhason @nasrinkadry @edenben_zaken @omeradam10

A post shared by שרית חדד (@sarithadadofficial) on

מערכת ישראל סלבס מאחים לשרית ונויה הרבה נחת, בריאות ואושר עם התינוקת החדשה.

שרית חדד ילדה בת
צילום מתוך עמוד האינסטגרם של שרית חדד