שני אלון ויעל כרמון כוכבות המירוץ למיליון עשו סוף סוף את הסולחה ההיסטורית לאחר סאגת החרם ואלון אפילו הבטיחה ליעל שניצל שווה במשלוח ישיר. חדשות סלבס נושמים לרווחה.
הסוף לקרב החתולות של המירוץ למיליון לאחר שיעל כרמון ושני אלון כוכבות המירוץ למיליון ומשתתפות עונת האולסטאר עשו סולחה רשמית כלומר כזו שעלתה לעמודי האינסטגרם שלהן.

שני אלון
שני אלון ויעל כרמון עשו סולחה. צילום מסך מערוץ 13

כזכור. הריב המתוקשר בין שני אלון ושי גולדשטיין ליעל כרמון ויוסיאל נאמןהגיע לאחר ששני אלון שטענה כי יעל ויוסיאל לא מתייחסים אליהם ומזלזלים בהם ”אפילו לחתול אני אומרת שלום” זכתה לתגובה זהה מבני הדודים למשפחת נאמן שטענו כי שי ושני לא מתייחסים אליהם בנחמדות וכי כנראה הסיבה היא כי שני הזוגות נחשבים חזקים פייטרים ומפורסמים.

הסולחה והשניצל

"שני אלון פרסמה לעוקביה כי הסכסוך נגמר:"שלשום סימסתי ליעל. הרגשתי שהגיע הזמן, הגיע הזמן לשוחח להוריד את האגו ולמרות שאני פגועה לדבר.
להבין. ניהלנו שיחת ווצאפ טובה ונעימה .בכל זאת היינו חברות טובות אחרי המירוץ ושנתיים כבר עברו ולמרות שהמירוץ מציף כל כך הרבה ועושה חיבורים משל עצמו המטרה שלי בסופו של יום היא לפני הכל – שלום.אהבת חינם.ככה גדלתי. לשם אני שואפת תמיד".


שני אלון:אני יודעת שאני אימפולסיבית


"אני יודעת שאני גם אימפולסיבית , פועלת מרגש ולא תמיד זה משחק לטובתי. אני גם לא יכולה לשנות את עצמי. לכן אני כן יודעת להתנצל.
אני יודעת שיעל נפגעה מעצם העובדה שהיה נגדה מהלך של עצור ולכן גם התנצלתי באופן אישי והסברתי שכלום לא היה אישי. גם לא אז לפני שנתיים. אלא נוצר אך ורק כאסטרטגיה במשחק שבו יש כל כך הרבה זוגות חזקים והיא מבחינתי מאותם זוגות חזקים.להיות חזק זה לא דבר שלילי.זה חיובי. ויעל היא ללא ספק אישה חזקה והיא רק צריכה להיות גאה על זה.הכי כיף זה לראות נשים חזקות! וכמה שיותר כאלה הרי זה מבורך❤️אבל מנגד עם רגשות אי אפשר להתווכח ולכן גם התנצלתי אם העצור שלי גרם לה לחוש עצב כל כך גדול".הוסיפה אלון.

הזמנה למטבח של שני אלון והתחייבות לסלפי

 

"אין לי שום בעיה במילה סליחה.להיפך . אני מאמינה בה. אני חושבת שהיא הופכת אותנו לאנשים טובים יותר ,ולכן גם בשיחה התנצלתי על הרגשות שלה וביקשתי סליחה גם ממנה וגם מיוסיאל. עם המהלך לעצור אני שלמה ועומדת מאחוריו.לי היה קשה עם מילה אחת בלבד והיא הייתה החרם!!
שלא היה שם!!ולכן אני ממש שמחה שדיברנו , וממש שמחה שיעל רשמה פוסט בו היא הדגישה שלא היה חרם והכי אני שמחה שזה מאחורינו!
והכי חשוב זה מה שלפנינו!שזה מלא מלא כיף פאן צחוקים ואוכל טעים ומשמין שאני מתכוונת להכין לקראת הארוחה החגיגית שלנו יחד.סלפי צחוקים והרבה הומור יהיו שם ללא ספק. כי הגיע הזמן סוף סוף להינות מהמירוץ למיליון. ומה שבטוח שום עצור לא יעצור אותך יעל כרמון מלאכול מלא אוכל טעים שלי".


יעל כרמון הייתה הראשונה להגיבה בחשבון של שני אלון ולכתוב:"יאללה תכיני את השניצל מהסטורי" בצירוף לב. יוסיאל נאמן הוסיף "כל הכבוד" וחדשות סלבס נושמים לרווחה ואוהבים את כולן.

 

View this post on Instagram

 

?✈️המירוץ למיליון אולסטארס✈️? מחר בערוץ 13 בשעה 21:00 אני והשותף הנצחי שלי מגיעים פעם שנייה בחיינו למירוץ למיליון. מה אני אגיד לכם אנחנו באים לעשות היסטוריה ולא מתכוונים לנוח לשנייה תתכוננו כי הולך להיות שמח במיוחד??✈️ @theamazingraceisrael @reshettv

A post shared by בלוגרית אימהות • SHANI ALON (@shani.alon) on