שני אלון אינסטגרם. כוכבת המירוץ למיליון העלתה תמונה שלה מניקה את בתה גאיה וקיבלה תגובות שזעזעו אותה. אחת הגולשות שכתבה לה "סוטה" התכתבה איתה והתנצלה. אלון העלתה את ההתכתבות לאינסטגרם שלה וכתבה:"החזה שלנו הוא נס..אוכל מזין עבור האוצרות שלנו".

שני אלון אינסטגרם. הסערה המפתיעה בעקבות ההנקה.

אחרי הריב הסוער עם יעל כרמון והסולחה בעקבותיו. שני אלון כוכבת המירוץ למיליון שוב בעין הסערה באינסטגרם. אלון העלתה פוסט מרגש על חווית ההנקה לאחר הקשיים שהיו לה עם בנה הבכור רום ולא צפתה את ההתקפות. אחת הגולשות כתבה לי כי המדובר ב"סטייה" ואלון השיבה לה :"היה לי אחלה בוקר שבעולם ופשוט גרמת לי להיות עצובה". אלון המשיכה להתכתב איתה עד שהגולשת התנצלה וגם העלתה את ההתכתבות לחשבון האינסטגרם שלה

חלק מההתקפה נבעה מגילה של אלון ומגילה של גאיה. אלון בת 34 בלבד (ילידת 07.07.1986) ואחת הגולשות כתבה:"זו לא סטייה שאת מניקה ילדה כל כך גדולה?". אלון כאמור השיבה בחביבות וגם זכתה להתנצלות.

בין היתר כתבה אלון בפוסט: "האם הגיוני לנרמל משהו שהוא מלכתחילה נורמאלי?. זו לא סטייה להניק בגיל כזה שלחו לי בפרטי ואני מיד נעצבתי.
לאכול זה נורמאלי? כן. לשתות זה נורמאלי? כן. לעשות ספורט זה נורמאלי? כן. אי הנקה היא נורמאלית- כן!.הנקה היא נורמאלית- כן! היא בדיוק כמו לידה.
פלא. הגוף שלנו כנשים מסוגל לגדל בתוכו את האוצרות שלנו וזה לא פחות מנס".

אלון:"החזה שלנו כן אותו אחד שצמח לנו בגיל 16 ולעיתים אף התביישנו בו הוא נס לא פחות גדול".

"הוא אשכרה מסוגל בדרך על טבעית לייצר חלב. אוכל מזין עבור האוצרות שלנו.מי שמכיר אותי יודע כמה חלמתי על הרגע בו ההנקה תלך לי חלק.
ברום רום הבכור שלי זה לא צלח.עברתי קשיים נפשיים ופייזים וכדי שאוכל לאפשר לעצמי להיות אמא טובה וכדי שאהיה כזו הייתי צריכה לוותר על ההנקה. ואכן עם רום רום הייתי יותר טובה מבלי להניק אותו.ההנקה לא מגדירה אותנו.היא לא הופכת אמא לטובה יותר או פחות.זה כזה 2007". הוסיפה.

"עם גאיוש- חוויה מתקנת"

כל ילד הוא עולם ומלואו.חודש וחצי של כאבים מטורפים שנייה לפני שוויתרתי כמו חלום הכל השתחרר והלך לי מופלא .ועכשיו שנה ושלוש אחרי אני לא רואה שום סיבה להפסיק להניק.כיף לי ולה.נכון זה מצריך ממני לא מעט ויתורים אבל אני עושה מה שנכון לי ולה.רק עצוב לי ממש לדעת שבשנת 2020 עדיין צריך לנרמל משהו שהוא נורמאלי.ומצד שני שמח לי שניתנת לי הזכות להאיר ולהדליק את האור כמו בחנוכה לנושא חשוב כל כך.אמרתי ואחזור על זה שובאמא טובה היא אמא שטוב לה.ולי טוב להניק את הבת שלי ואף אחד לא ישנה את זה.".

לכניסה לדף האינסטגרם של שני אלון לחצו כאן

הפוסט של שני אלון

שני אלון אינסטגרם
שני אלון אינסטגרם. חוויה מתקנת. צילום מסך מהאינסטגרם של אלון