שמחה גואטה מככבת במיזם התנדבותי. הדוגמנית הזמרת וכוכבת הריאליטי קורא לציבור הרחב לאפות עוגות עבור אוכלוסיות מוחלשות, קשישים ובודדים. חברת שטראוס תרמה ערכות אפייה לקמפיין.

 

שמחה גואטה מתגייסת לטובת המיזם ההתנדבותי "מתוק לנשמה" הקורא להמונים לאפות עוגה ולהעניק אותה לקשישים עריריים ולאנשים בודדים. השבוע הצטלמה הפיינליסטית מ"הישרדות" לטובת המיזם לראש השנה, שייערך לראשונה יחד עם חברת שטראוס שתרמה 450 ערכות אפייה לעוגות. במקביל יעלה קמפיין משפיענים בהובלת חברת לידרס, אשר יעודדו אף הם את הקהל הרחב לצאת להתנדבות במסגרת המיזם.

שמחה גואטה
שמחה גואטה מתגייסת למען מיזם מתוק לנשמה בשיתוף שטראוס צילום יחצ

שמחה גואטה בת ה32 בתו של חבר הכנסת לשעבר מש"ס יגאל גואטה. שמחה היא דוגמנית למידות גדולות שהתפרסמה בתכנית הריאליטי הישרדות עם חיבור מרגש לג'ובאני רוסו שהפך בהישרדות במהלך השהייה על האי לבן זוגה הטלוויזיוני.

יש לנו תקוה גדעון
גואטה שהספיקה להתחתן ולהתגרש במהלך קריירת הריאליטי שלה החלה את דרכה בתוכנית הדוקו-ריאליטי ארבע חתונות שם כיכבה עם פה גדול, כישרון שירה והמון כריזמה, משם המשיכה לתכנית המוסיקה של להיות זמרת בערוץ 24 ובהמשך נחשפה כדוגמנית למידות גדולות וכמי שמקדמת את נושא הדוגמניות פלאס סייז בביטחון ועוצמה רבה. בשנה האחרונה הביעה גואטה תמיכה בתקוה גדעון, זוכת האח הגדול. גדעון הצטלמה בהלבשה תחתונה לקמפיין ועוררה סערה בעקבות עבודות ריטוש שעברה בקמפיין החושפני. גואטה מיהרה להגן על גדעון וכתבה : בבית האח הגדול, וראינו אותה בכל מצב כולל בבגד ים.  אז חלאס עם החוסר פירגון. לא הכל מתחיל ונגמר בפלאס ומלחמות. חלאס לבכות. אם העולם שלנו היה מבקר לטובה כמו שהוא מבקר לרעה החיים שלנו היו נראים אחרת. פשוט בקורונה יש לאנשים המון זמן פנוי… אז תעשו טובה לעצמכן עלו על בגד ים ולכו תצטננו קצת מהתמונות הלוהטות – 'יש לנו תקווה'".

שמחה גואטה
שמחה גואטה מתגייסת למען מיזם מתוק לנשמה בשיתוף שטראוס צילום יחצ 2 (Medium)

במהלך השנים עברה גואטה מהפך ממי שגדלה בבית ובמוסדות חינוך חרדיים וכיום היא התרחקה מעט מהדת אך עדיין נמצאת בקשר מצוין עם בני משפחת תוך שהיא מספיקה במקביל להוציא סינגל ראשון, להצטלם למגוון מגזינים וגם להגיש פינות ברדיו חיפה ובתכנית של אמנון לוי. בתכנית הישרדות v.i.p קנתה כאמור גואטה את עיקר תהילתה הן בחברות הקרובה שיצרה עם שחקן מכבי חיפה לשעבר הכדורגלן ג'ובאני רוסו והן כמי שנלחמה מול הקשיים הפיזיים במשימות בתכנית הרבה לפני שירדן ג'רבי הגיעה לאי והן בעימותים הקולניים עם שאר המשתתפים ובהם אירה דולפין, נעמה קסרי, ליהיא גרינר, שקד קוממי, לונא מנסור, אלכסה דול ועוד.

אתרי רכילות בישראל פרסמו לאחרונה כי החיבור עם רוסו לא מסתכם רק מחוץ למגרש וכי גואטה צפויה להצטלם בקרוב לתכנית ריאליטי חדשה "גולסטאריות" של HOT לצידה של כוכבת הישרדות נוספת ולא פחות קולנית, ליטל סמדג'ה. צפו להמון מריבות ועניין בשידורי התכנית.