'אמא של איתי לוי נפטרה'. זו השמועה והפרסום הזדוני שהופץ ברשתות ועורר את חמתו של הזמר איתי לוי המחובר לאמו המאושפזת בכל נימי נפשו. חדשות סלבס מאחל המון בריאות לאמא של הזמיר הלאומי.

הרוע חוצה גבולות והפעם הוא הופנה כנגד רות לוי, אמא של איתי לוי. הזמר גילה כי אדם רע במיוחד מפיץ שמעוה כי אמו המאושפזת בבית החולים נפטרה. רות, שעברה מספר אירועים מוחיים ונותרה בכסא גלגלים ובמצב סיעודי מאושפזת בבית חולים בשבועות האחרונות בשל מורכבות רפואית והזמר מלווה אותה בהמון דאגה ואהבה.

"בשעות האחרונות מסתובבת שמועה שאימי רות בת שרה הדבר הכי יקר לי בעולם יותר מכל דבר שיש יותר מהקריירה שלי יותר מהאוויר שאני נושם ויותר מכל מה שאני חי במשך 32 שנה … שאימי היקרה שלי הלכה לעולמה". כתב לוי המזועזע בפוסט בפייסבוק.

אדם רע ורשע אכזרי חסר רחמים

"בכיתי כמו תינוק עצם המחשבה שאולי לא מספרים לי שאולי עובדים עליי שאולי זה יכול לקרות !! אני רוצה לומר לאותו אדם שעשה את זה אתה אדם רע ורשע אכזרי חסר רחמים ולא זכאי לדרוך על האדמה הזאת שמלאה באנשים טובים וטהורים מלאים בנתינה וגמילות חסדים.אז אמא קודם סליחה אני מתנצל בפנייך שיש אנשים רעים בעולם אני אשמור עלייך בחיי כל עוד אני דורך על האדמה שלא יהיה לך פגע רע ולא נגע רע … את האור שלי הלב שלי הדם שלי והאוויר שאני נושם סליחה סליחה סליחה אמא … ואותו אדם שעשה את זה אני סולח לך כי השומע ביזיונו ידום וישתוק בוחר בשתיקה ומאמין בעשייה .. אמא אני מאחל עד מאה ועשרים ואם צריך אתן לך שנים מחיי!!!" כתב לוי.

 

קשר מיוחד לאמא

לוי קשור מאוד לאמו רות, ביום המשפחה הוא פרסם פוסט מלא אהבה בו כתב:

 “מזל טוב לאהבת חיי, לאושר שלי, לדם שלי, לאשה של חיי, לאלוהים שלי ולכל מה שיקר לי בחיים האלה!!! זה היום שאלוהים החליט שהעולם לא יכול להתקיים בלעדייך. אני מוכן לוותר על הכל רק שתהיי בריאה. שתתקשרי אליי, שתחבקי אותי, שתקלחי אותי כשאני חולה, כשאני חסר אונים, כשאני צריך אותך, פשוט צריך אמא. שתפתיעי אותי פתאום עם כמה סירים טובים, שתכבסי בשבילי, שפשוט תהיי אמא שלי!!! אבל הבנתי את זה, ולא אשלים עם זה בחיים, אבל הבנתי דבר אחד שהוא החשוב מכולם – את אוהבת אותי אמיתי, נקי מהלב וזה הכי חשוב'.

חדשות סלבס מאחלים לרות לחגוג בקרוב בחתונה של איתי לוי והדר חיון.

רות ואיתי לוי

 

View this post on Instagram

 

חיים שלי ,מלאך שומר שלי,הכל בשבילי!! אני רוצה לאחל מלא מזל טוב ,אושר ,שמחה בריאות ,שפע ,אור ,מזל ,ברכה ואהבה בקיצור הכל !!! שתמשיכי להיות מלאת נתינה אינסופית פשוט לא אמיתי כמה שאת אדם מיוחד ונדיר !! אז תודה על כל השנים ותודה שאלוהים הביא אותך אליי את מתנה שלי כל השנה לכל השנה . המון המון מזל טוב אושר בריאות עד אינסוף שלך לתמיד !!! אוהב אותך ❤️ @ilanitdamari

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

 

אמא של איתי לוי
רות לוי אמא של איתי לוי. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של איתי לוי