שלומי שבת מתאושש בבית החולים ממחלקת הקורונה ומעדכן את המעריצים:"מודה לכולכם על האהבה האין סופית". אמני ישראל הקליטו לו שיר לעידוד.

שלומי שבת עדיין מאושפז בבית החולים בלינסון בעקבות מחלת הקורונה אבל מצבו משתפר והוא כבר בקשר עם חבריו ואף שולח עידוד ומסר אופטימי לאוהדיו.

בפוסט שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו כתב שבת:"אני רוצה להאמין שיום אחד הקורונה תהיה זיכרון רחוק עם טעם חמוץ מתוק", כתב שבת באינסטגרם שלו. "חמוץ על כל האנשים והמשפחות שאיבדו את יקיריהם, וכמובן על כל מי שחלה ונאלץ להתמודד עם ההשלכות של המחלה הנוראית הזו. ומתוק על כל הדאגה, הערבות ההדדית, הנתינה ואהבת החינם של העם המופלא שלנו".

"אני רוצה להתמקד במתוק ולהודות לכולכם על האהבה האין סופית והדאגה שאתם מרעיפים עלי בימים טרופים אלה. זה לא מובן מאליו. כל תפילה, כל שיר, כל ברכה, כל ציור וכל הודעת עידוד הגיעו אלי, וזה כל כך חימם את ליבי ובעיקר חיזק אותי. שמרו על עצמכם ועל יקיריכם, אוהב אתכם מעומק ליבי".הוסיף שבת.

אמני ישראל התגייסו לעודד את רוחו של שלומי עם מחרוזת משיריו. בקלפי ששלחו לו מופיעים בהין היתר:מירי מסיקה, עידן עמדי, עומר אדם, ליאור נרקיס, יובל דיין, אסי ישראלוף ועוד.

לאה שבת קוראת להתפלל לרפואתו של שלומי

אחותו הזמרת לאה שבת ביקשה מהציבור להתפלל לרפואתו של אחיה וכתבה:"אני רוצה לעדכן ששלומי אחי מרגיש טוב ומתחזק תודה לאל.. הדאגות והתפילות שלכם חשובות ועוזרות, תמשיכו. אנחנו כולנו בע״ה נפגש בימים של חופש ביטחון ומוזיקה! אוהבים אתכם מאוד! בריאות לכולם!".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by לאה שבת (@lea_shabat) on

צפו בשיר העידוד שפרסם שלומי שבת יחד עם אליעד נחום לפני האשפוז – מורידים את הירח