שי זהבי אשתו של הכדורגלן ערן זהבי התייחס לראשונה לשוד האלים שעברה. משפחת זהבי הגיעה לבית חב"ד באמסטרדם לברך ברכת הגומל.

השוד האלים במסגרתו פרצו שודדים לבית משפחת זהבי בהולנד ושדדו את המשפחה זוכה לראשונה להתייחסות המשפחה.

שי זהבי רעייתו של כדורגלן נבחרת ישראל ערן זהבי המשחק בהולנד ומי שעל פי הדיווחים נכפתה ואף שיערה נגזר במהלך השוד התייחסה לראשונה לשוד. השוד התקייים כאשר זהבי היה בדרכו למשחק וגם המאבטח והמאמן האישי שלהם לא היו באזור מה שגורם לחשד כי השודדים שהיו רעולי פנים עקבו אחריהם.

שי זהבי:"עברנו מקרה מזעזע"

זהבי שהקימה מותג ספורט ואופנה בשם רוזה העלתה סטורי לאינסטגרם בו כתבה:"אתמול אני ומשפחתי עברנו מקרה מזעזע של שוד ותקיפה במקום שאמור להיות עבורנו הכי בטוח בעולם. הבית שלנו".

"עברו עלינו שעות קשות ואנחנו צריכים רגע לעכל. חשוב לי לציין שלא הרימו יד על הילדים והם בסדר גמור פיזית. נפשית אנחנו כולנו נצטרך לעבוד יחד ולעבור את זה בצורה הטובה ביותר. אני מודה לכולם מקרב לב על הדאגה". הוסיפה זהבי.

בעקבות השוד צפויה זהבי לחזור לישראל עם הילדים השבוע. בנוסף צופים פרשני הכדורגל כי גם ערן זהבי לא ימשיך לשחק בהולנד בעקבות הטראומה.

ערן זהבי:"תודה על הדאגה".

גם ערן זהבי העלה סטורי בו כתב:"תודה לכולם על הדאגה והאהבה, מבקש מכולם להבין את המצב ולכבד את הפרטיות שלנו כרגע כדי לעכל את הדברים. מקרה לא נעים, הרבה מעבר לפריצה רגילה לבית וגניבת רכוש'.

היום הגיעו בני משפחת זהבי לבית חב"ד באמסטרדם וברכו תפילת הגומל.

ערן זהבי בן ה33 הוא אחד מהכוכבים הגדולים בתולדות הכדורגל בישראל. הוא החל את דרכו בהפועל תל אביב, הפך לכוכב מכבי תל אביב, עבר תקופה קצרה בפלרמו האיטלקית ושיחק גם בסין. בשנה האחרונה הוא משחק בקבוצת פ.ס.וו. איינדהובן ההולנדית וכמובן מככב בנבחרת ישראל. הוא נשוי לשי זהבי (לשעבר שי לוי) מזה תשע שנים והם הורים לבן בגיל 8 ולתאומות קטנות בגיל 6. כעת צפויים כולם לחזור לישראל.

 

שי זהבי
שי זהבי. צילום מסך מערוץ 12
ערן זהבי
ערן זהבי מברך הגומל צילום מסך מערוץ 12

שי זהבי בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi)