ביום חמישי הקרוב, 16.4, בין השעות 11:00-13:00 יתקיים יום אימוץ כלבים דיגיטלי, בהנחיית השחקנית והזמרת שירן סנדל ובהשתתפות אורחים מעניינים ומפתיעים. שירן סנדלר תנחה את המיזם הדיגיטלי בהתנדבות

שירן סנדל, אימוץ כלבים
שירן סנדל, צילום עצמי

עמותת S.O.S חיות ודיזנגוף סנטר מעבירים את שיתוף הפעולה שלהם למרחב הדיגיטלי ויערכו ביחד משדר אימוץ מיוחד של כלבים, שישודר ביום חמישי ה-16.4.20 בין השעות 11:00-13:00 בעמודי הפייסבוק שלהם. השחקנית והזמרת שירן סנדל, מתנדבת בעמותה שהנושא קרוב ללבה, התנדבה להנחות את המשדר המיוחד, במהלכו היא תעלה לאירוע שיתקיים באמצעות אפליקציית "זום" אורחים ומרואיינים מוכרים, לצד מאמצים נלהבים. במהלך השידור יועמדו לאימוץ 10 כלבים שמחפשים בית חם ואוהב.

אורחים מעניינים שיעלו לשידור

בין האורחים שיעלו לשידור: השחקנית טל טלמון תספר על ההתנדבות שלה בעמותה ותדבר על הכלבים שנשארו מאחור ותציג לצופים חלק מהם שמחפשים משפחה חדשה. הוטרינר ד"ר רפי קישון יפיג את החששות של אלו שחוששים מנגיף הקורונה וירחיב בנושא הקשר שבין חיות המחמד ומשבר הקורונה, וכן יחדד את הנהלים של טיפול בחיות המחמד שלנו בתקופה המאתגרת. עו"ד לדיאנסקי ראובן, סגן ראש עיריית תל אביב יפו האמון על תחום איכות הסביבה , שיפור פני העיר, קיימות, בעלי חיים וטבע ישתף את הצופים בפעילות העירייה למען חתולי הרחוב. המאלף דניאל מנדל יחלק טיפים להכנסת כלב חדש הביתה, כיצד למנוע חרדת נטישה אצל כלבים לאחר תקופת הקורונה ויתנו גם טיפים חשובים להוצאת אנרגיות לכלבים בזמן הקורונה.

מלודי
הכלבה מלודי צילום SOS חיות

לדברי רוני שלום, מנכ"ל בהתנדבות של עמותת S.O.S חיות: "כתוצאה ממידע מוטעה שהופץ בימיה הראשונים של התפרצות הנגיף בארץ היינו עדים לתופעה מצמררת של נטישת בעלי חיים, בהיקף שטרם נראה כמותו. עם התבהרות המידע התהפכה המגמה והנטישה הפכה לחיבוק חם של אזרחי ישראל שפונים אלינו עם בקשות לארח כלבים לאומנה או לאימוץ. הפקנו את יום האימוץ הוירטואלי כדי להקל על התהליך ולהעניק למעוניינים באימוץ כלים מעשיים וידע על מנת שיוכלו לאמץ בקלות. מטרה נוספת שלנו היא גיוס כספי תרומות, על מנת שנוכל להמשיך לפעול ולדאוג לאלו שהופקרו וננטשו מאחור. חשוב לי להודות באופן אישי גם להנהלת דיזנגוף סנטר, הקניון הראשון שהפך לידידותי לכלבים, שבימים כתיקונם מפיקים עמנו ימי אימוץ חשובים וגם בימי הקורונה נחלץ לטובת בעלי החיים והעמותה".

טל טלמון
הכלב בולט וטל טלמון, צילום SOS חיות

יום האימוץ הדוגיטלי יתקיים ביום חמישי ה-16.4.20 בין השעות 11:00-13:00
וישודר בלייב בעמודי הפייסבוק של דיזנגוף סנטר ועמותת 
S.O.S חיות:

פייסבוק S.O.S חיות: https://www.facebook.com/sospets1

פייסבוק דיזנגוף סנטר: https://www.facebook.com/dizengofcenter.il