בסטורי באינסטגרם חשפה הזמרת והשופטת בכוכב נולד, שירי מימון כי היא וילדיה חלו בשפעת חזירים והיא נאלצת לבטל את הופעתה הקרובה.

"כבר מעל לשבוע שאני חולה, ואובחנתי אתמול כחולה בשפעת החזירים", כתבה הזמרת והשופטת של "כוכב נולד', שייר מימון בסטורי שהעלתה בעמוד האינסטגרם הרשמי שלה. "זו השפעת הנפוצה בחורף הזה ובמקרה שלי זה גם הסתבך כהוגן", כתב מימון.

מימון הוסיפה כי גם ילדיה סובלים מהמחלה. "גם ילדיי חטפו, שזה הסיוט הגדול באמת".

מימון כבר לא חוגגת. בעקבות המחלה הודיעה הזמרת כי בלית ברירה היא נאלצת לבטל את הופעה המתוכננת להערב  בטירת הכרמל (ש'), אשר כל הכרטיסים אליה נמכרו מראש. "אני ממש מתנצלת בפני הקהל האהוב ומבטיחה שאגיע בקרוב ואפצה אתכם".

שירי מימון
שירי מימון . צילום מסך

שירי מימון היא מהזמרות המובילות בישראל, היא נחשפה לראשונה בעקבות העפלתה לגמר העונה הראשונה של "כוכב נולד" בשנת 2003 שם זכתה במקום השני. היא ייצגה את ישראל באירווזיון ב2005 עם השיר השקט שנשאר ואף זכתה בתואר שמרת השנה והוציאה מספר אלבומים.

שירי מימון בת ה39 היא אחת הכוכבות הגדולות בישראל היא אמנם הפסידה לנינט טייב בגמר אבל מנצחת מאז בכל העולם כולל הופעה מדהימה באירוויזיון, תואר זמרת השנה והופעה בערוץ MTV העולמי.

היא הוציאה ששה אלבומים שפטה באקס פקטור ובכוכב הבא וגם חוותה הצלחה בחו"ל לאחר שהופיעה במחזמר "שיקגו" בברודוויי בתפקיד הראשי לאחר מכן ליהקו אותה חנן סביון וגיא עמיר לתפקיד הראשי בסרטם 'מחילה' שם היא כיכבה בדמות דתית וגם שרה את הפסקול של הסרט "לשוב הביתה".

הזמרת נמוכת הקומה עם הקול הענק השתתפה כבר ארבע פעמים בפסטיגל והיא צפויה לחזור אליו גם השנה במסגרת האירוע הייחודי של 40 שנות פסטיגל המתוכנן לחנוכה הקרוב עם שלל הכוכבים והמפורסמים ושירי מימון לא יכולה לפספס את המאורע.

 

שירי מימון בסטורי. צילום מסך מתוך האינסטגרם

 

View this post on Instagram

 

⭐️ Royalty ⭐️

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

את הפייסבוק ואת האינסטגרם שלנו כבר ראיתם? זה הזמן לפרגן בעוקב.