הזמרים הבינלאומיים שון מנדז וקמילה קאביו נפרדו אבל הם נשארים חברים. הם בישרו למעריצים בהודעה מרגשת ועצובה באינסטגרם.

עולם הפופ במשבר.הזוג שהביא לנו את סניוריטה, שון מנדז וקמילה קאביו- כבר לא.

שון מנדז וקאמילה קאביו התחילו כחברים טובים והפכו לזוג.

זמרי הפופ יצאו כשנתיים ועכשיו השניים הצעירים הודיעו על הפרידה, לא הרבה אחרי שנועה קירל ומרגי גם הם נפרדו ושברו לנו את הלב. עולם הפופ בהתרסקות.

באינסטגרם שלה כתבה קמילה על הפרידה: "היי חברה, החלטנו לסיים את הקשר הרומנטי שלנו אבל האהבה שלנו כבני אדם חזקה מתמיד. התחלנו את מערכת היחסים כחברים הכי טובים ונמשיך להיות החברים הכי טובים. אנחנו מעריכים את תמיכתכם וממשיכים קדימה. קמילה ושון".

בשבת האחרונה קמילה ענתה על  שאלות  בנוגע לפרידה בסטורי

קמילה שיתפה בכנות את המעריצים עוד לגבי ההחלטה ואמרה: "למדתי המון על אהבה משון. זה לא רק הרגעים השמחים שאתם רואים בתמונות וסרטונים."

"כשאת במערכת יחסים עם מישהו וזה מרגיש כאילו שהוא ההשתקפות שלך במראה- אני כל הזמן צריכה להתמודד עם הפחדים, החרדות שלי, חוסר הביטחון שלי, צורת החשיבה שלי, והאמונה שלי לגבי חיי ולגבי עצמי." קביו מודה כי למרות שהכל נראה לאבי דאבי באינסטגרם ובתמונות הפפראצי, השניים חוו משברים במערכת היחסים שלהם והיא לגמרי בסדר עם זה, כי זה חלק מהותי בזוגיות.

היא מסבירה שלתחושתה זה רק מעיד על חוזק הקשר ביניהם. " זה מבולגן ולא נוח ומכוער"" שיתפה והוסיפה צחוק, " אבל אין דבר בעולם כמו המשיכה הזו. הכוח הזה שנקרא אהבה ומהווה מגדלור בחשכה, מושך אותך לקרקע ונותן לך את הכוח הבלתי פוסק להיות אמיצה, חכמה וטובה יותר ממה שהיית אתמול.

"זה כל כך אינסטנקטיבי בשבילנו לאהוב. גם אם המוח שלנו מנסה להגן עלינו לפעמים, הטבע שלנו בתור בני אדם הוא לאהוב. ולהיות מאוהב פירושו לבחור באותו אדם שוב ושוב, לעבור איתו את הדברים המבולגנים וזה יותר יפה וגולמי ואמיתי משלמות."

 

View this post on Instagram

 

A post shared by camila (@camila_cabello)

לא כל הנוצץ זהב

הזמרת מסבירה שהיא להוטה להציג גם את הצד הפחות "פוטוגני" של הזוגיות שלהם, כי היא חושבת שאנשים נוטים להציג רק את הצדדים הטובים של החיים שלהם. "זה יכול לגרום לנו להרגיש מוזרים ואקסטרה בודדים, אז תרימו לחיי הבלגן, המוזרות שבבני אדם ולחיי הנס. ולחיי הקלות. והיצר. והכוח הבלתי פוסק שנקרא אהבה."

לפי מגזין המוזיקה נאום האהבה, שון מנדז במחשבות דומות לקאביו, הוא התראיין ואמר על קמילה: "במשך שבע שנים דהרתי במהירות לכיוון אחד, עם כיסוי על העיניים."

"לא שמרתי על קשר עם משפחה וחברים, כשהכרתי את קמילה היא היתה מוקפת משפחה וחברים והיא מקנה להם חשיבות רבה בחיים שלה. זה גרם לי להרגיש בודד אבל גם לחדש את הקשרים שלי, היא שינתה את זה בשבילי."

בראיון נוסף לתוכנית רדיו, מנדז סיפר לחברו זאיין לואו שהוא כמעט הרס את מערכת היחסים עם הזמרת הפופולרית , הוא התבייש לשתף אותה שהוא סובל מחרדות, הוא עבר חודש ממש קשה ולא הצליח לתקשר את זה מולה, לטא רצה שתראה אותו חלש. כשהוא שיץף לבסוף הוא הבין שזה רק מחזק את הקשר, גדלים יחד והשורשים מתחזקים.

עצוב לנו פה במדור סלבס, אבל נאחל לשניים בהצלחה! שואו מאסט גו און.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes)

קמילה קביו ושון מנדז
קמילה קביו ושון מנדז צילום מסך מתוך אינסטגרם