אושיית האופנה והסטייליסטית של אשת ראש הממשלה, סנדרה רינגלר התייצבה אמש לצילומי  קמפיין השקת קולקציית תכשיטים מזהב ועם יהלומים בעיצובה, עבור רשת תכשיטי אימפרס, לרגל יום האישה הבינלאומי.  בפעם הקודמת הם שיתפו פעולה עם קולקצייה תכשיטים יחודית לחג האהבה. 

לרגל יום האישה השיקה הסטייליסטית ומגישת הטלוויזיה סנדרה רינגלר את קולקציית תכשיטים חדשה בעיצובה. הקלוקציה מתמקדדת בתכשיטי זהב ועם יהלומים. רינגלר התפרסמה לראשונה כאשר השתתפה כסטייליסטית בתוכנית "מהפך" (2001-2006) בהנחייתה של אורנה דץ. כיום שמה של רילגלר עולה בעיקר  כסטייליסטית של שרה נתניהו אותו היא ממלא בהצלחה רבה מאז שנת 2015 בנוסף היא עובדת כסטייליסטית ויועצת אופנה, מתארחת בתוכניות אירוח ומעבירה הרצאות בנושא סטיילינג.  רילנגלר נשואה לשף שגב משה, ולהם שלושה ילדים.

במהלך הצילומים סיפרה סנדרה כי היא ובעלה השף משה שגב מתכננים לנסוע לנשף פורים בכפר הנוקדים, לה סנדרה נערכת כבר מספר חודשים.  אך מסתבר כי סנדרה הסטייליסטית עדיין מתלבטת בעניין התחפושות שלה ושל בעלה, ומחפשת סטיילינג מיוחד לפורים!

סנדרה רינגלר תכשיטים
אלעד לוי, סנדרה רינגלר, דניאל רחום. צילום אסף לב

דרושה תחפושת זוגית

במהלך הצילומים חשפה רינגלר לראשונה את הליין החדש עליו היא עומלת בשנה האחרונה,  הכולל כ 60 פריטים שונים, בניהם: טבעות, עגילים, תליונים, צמידים ועוד.  במחירים שווים לכל כיס החל מ-790 שח בלבד. קברניטי רשת אימפרס עדכנו את סנדרה שתשריין את היומן בסוף חודש מרץ והיא תטוס למשך – 5 ימים   לתערוכת היהלומים שנערכת מידי שנה בלאס וגאס, בכדי כבר לבחור את הסקיצות לקולקציה הבאה.

סנדרה רינגלר תכשיטים
סנדרה רינגלר תכשיטים עבור רשת תכשיטי אימפרס צילום אסף לב
בנדרה רינגלר תחפושת
סנדרה רינגלר בצילומי קמפיין לרשת אימפרס, צילום אסף לב (
סנדרה רינגלר תכשטים מזהב עם המון יהלומים
סנדרה רינגלר תכשיטים מזהב ויהלומים, צילום אסף לב

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון מבין רינגלר ורשת אימפרס. רק לפני מספר חודשים הם שהיקו לרגל טו באב, חג אהבה, קמפיין רחב, של השקת קולקציית תכשיטי אהבה, בכיכובה ובעיצובה  של הסטייליסטית שעיצובה את התכשיטים במהדורה המוגבלת.