רני רהב היחצ"ן של המדינה יצא נגד שי זהבי רעייתו של הכדורגלן ערן זהבי שנעצר בסביון לאחר ששי כתבה כי אולי השכנים בסביון לא אוהבים מזרחית. רהב המתגורר בישוב היוקרתי כתב למשפחת זהבי:"בסביון אוהבים את כולם, 60% מהשכונה מזרחית".

 

שי זהבי:"אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית".

 

ביום שישי העלתה שי זהבי רעייתו של הכדורגלן המוביל בישראל ושחקן נבחרת ישראל ערן זהבי פוסט נרגש בעקבות מעצר בעלה ע"י שוטרים וזכתה לתגובה מהירה וחדה מרני רהב:"בואו נשים את הדברים על השולחן..מסיבה ענקית לא היתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא היתה פה, זמר ממש לא היה פה. מה שהיה פה זה משפחה ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני".

רני רהב
שי זהבי וערן זהבי המזרחית ורני רהב. צילום מסך מהאינסטגרם של שי זהבי

 

"זה יפה שכל אחד ממציא וזורק דברים אבל המציאות היא שונה. המציאות היא שאני גרה בבית בסביון כבר חודשיים עוד לפני שערן חזר לארץ, בבית הזה לפנינו היו שני גברים שעשו מסיבות בתשלום ולשכנים כנראה יש טראומה ובצק. מאז שנכנסתי לבית אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, לרוב הרעש החריג זה הילדים שלי שמשחקים בבריכה ובחצר. בתגובה לכך אני מתנצלת בפני השוטר ואומרת לו שאנסה שיהיו קצת יותר בשקט אבל בואו זה ילדים. לרוב מזמינה את השוטרים לשתות משהו או לקחת לדרך עוגה, זאת עבודתם ואני מבינה גם אותם, יש תלונה והם חייבים להגיע. אנחנו אנשים שאוהבים מוזיקה בבית אם זה בבוקר או בכל שעה אחרת זוהי דרך חיינו – לשמוח ולאהוב, וכן המוזיקה היא בגבול הטעם הטוב!! ובעוצמה סבירה לחלוטין! אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית? אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול – חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן, בעצם סליחה הוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי".

"דפק בדלת וביקש רק אותו!!! וערן יצא. את השתלשלות העניינים אתם כבר יודעים – בושה לנו ובושה למשטרה. אירוע לא נעים ולא מכבד את אף אחד מהצדדים . למה השוטר הגיע נחוש אתם אומרים? השכנות כמובן התקשרו להתלונן … כרגיל… זה היה לנו ברור שזה יקרה, והמשטרה לא הגיעה, כנראה הם כבר יודעים שככל הנראה הרעש אינו חריג , אבל השכנות לא ויתרו וכיאה למי שמחוברות לראש המועצה הן הרימו לו טלפון והוא מיד חייג למשטרה שיבואו לעצור את ערן זהבי, אגב הוא גם ליווה אותם באוטו הפרטי שלו אלינו הביתה בשביל לראות את ההצגה הכי טובה בעיר ולתת לעצמו טפיחה על השכם, הוא גם זרק כמה משפטים כמו יאללה שיקחו אותו מפה וזהו. הבן אדם מעולם לא פגש אותנו, לא מכיר אותנו אבל כבר רוצה שנלך מפה. הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות …
לא מאחלת לאף אדם נורמטיבי מפורסם או לא מפורסם שיהיה במצב שהשוטר תופס אותו בבית שלו בחוזקה ומעיף אותו ממקום למקום שהבת שלו תלוי לו על הרגל ובוכה בכי היסטרי. רגעים קשים.אנחנו בבית, הכל בסדר, הטראומה כנראה עדיין תישאר פה קצת גם לנו וגם לילדים אבל מה נשאר לנו לעשות אם לא לאהוב אחד את השני ולאחל לכל עם ישראל בריאות ושנה טובה".

 

 

רני רהב:"בסביון אוהבים את כולם, 60% מהשכונה מזרחית".

רני רהב פרססם בתגובה פוסט אותו תרגם גם לאנגלית בו כתב:שלום לך שכנה נכבדה!
1. בסביון אוהבים את כולם, כולל כולם.
2. יש לך בעל גיבור בכדורגל ואנו בישראל מעריצים אותו.
3. אבל!!! כשאתה גיבור, אתה חייב להוות דוגמה אישית!!!
4. לכבד את השוטר שעושה את עבודתו למען הדמוקרטיה, החוק והסדר.
5. שוטר הוא נציג החוק ומחובתיינו לכבד אותו.
6. באם את חושבת שהשוטר לא נהג בהוגנות יש להגיש תלונה.
7. מחובתך כאישה דעתנית לחבק את השוטר בתפקידו.
8. חשוב שתדעי בסביון אוהבים את כולם, 60% מהשכונה מזרחית.
9. השכונה שלנו מכבדת את כולם.
10. כל מי שגר בסביון חייב לכבד את החוק הכללי ואת חוקי השכונה.
11. אני מציע לך לאפות עוגות ולהביא לתחנת מסובים שעושה עבודת קודש באזור שלנו ולהתנצל על ההתנהגות שלא מקובלת במחוזותינו.
12. גיבור, במקרה הזה, קפטן, חייב לבקש סליחה ולעשות משחק כדורגל יחד עם השוטרים.
שנה טובה שכנה יקרה".

שי זהבי מצידה לא נשארה חייבת וכתבה לו בחזרה:"היי רני אשמח להזמין אותך לעוגה שאפיתי בעצמי (אני דווקא אופה די טוב) כפי שכתבתי בפוסט שקראת אני מכבדת וכיבדתי כל שוטר שהגיע לבייתי. אני אומר ויוסיף שגם את השכנות המתלוננות כיבדתי למרות שדיברו אליי כאילו אני נחותה מהן, אני לעומת זאת לא מרגישה מעל או מתחת אף אחד אחר במדינה הזאת. לא עברנו על שום חוק לא חוקי המדינה ולא חוקי השכונה ואכן הרגשתי הרבה מאוד כבוד מהרבה מהתושבים שקיבלו אותי ואת ילדיי בהמון אהבה! אם תקרא שוב תוכל לראות שלא באתי בטענות לסביון אלא לשכנות ספציפיות שמתנכלות אלינו באופן קבוע.
וגם לא באתי בטענות למשטרה אם תקרא שוב… תבין. שנה טובה לך שכני היקר והרבה אהבת חינם!"'.

 

 

 

View this post on Instagram

 

בואו נשים את הדברים על השולחן.. מסיבה ענקית לא היתה פה, הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות לא היתה פה, זמר ממש לא היה פה. מה שהיה פה זה משפחה ילדים וחברים אנשים שניסו בסך הכל להנות מהרגע, להנות אחד מהשני. זה יפה שכל אחד ממציא וזורק דברים אבל המציאות היא שונה. המציאות היא שאני גרה בבית בסביון כבר חודשיים עוד לפני שערן חזר לארץ, בבית הזה לפנינו היו שני גברים שעשו מסיבות בתשלום ולשכנים כנראה יש טראומה ובצק. מאז שנכנסתי לבית אני מקבלת באהבה גדולה בכל יום שוטר אחר שמגיע אליי וטוען שיש תלונות על רעש חריג, לרוב הרעש החריג זה הילדים שלי שמשחקים בבריכה ובחצר. בתגובה לכך אני מתנצלת בפני השוטר ואומרת לו שאנסה שיהיו קצת יותר בשקט אבל בואו זה ילדים. לרוב מזמינה את השוטרים לשתות משהו או לקחת לדרך עוגה, זאת עבודתם ואני מבינה גם אותם, יש תלונה והם חייבים להגיע. אנחנו אנשים שאוהבים מוזיקה בבית אם זה בבוקר או בכל שעה אחרת זוהי דרך חיינו – לשמוח ולאהוב, וכן המוזיקה היא בגבול הטעם הטוב!! ובעוצמה סבירה לחלוטין! אולי השכנה פשוט לא אוהבת מזרחית? אין ספק שצריך להתחשב בשכנים אבל יש גבול – חיה ותן לחיות! אתמול עלו מים עד נפש אחרי חודשיים של קריאות חוזרות של המשטרה אלינו הגיע שוטר חדש שלא מכיר את ההיסטוריה שלנו עם השכנים והוא בא במטרה לעצור את ערן, בעצם סליחה הוא בא במטרה לעצור את ערן זהבי. דפק בדלת וביקש רק אותו!!! וערן יצא. את השתלשלות העניינים אתם כבר יודעים – בושה לנו ובושה למשטרה. אירוע לא נעים ולא מכבד את אף אחד מהצדדים . למה השוטר הגיע נחוש אתם אומרים? השכנות כמובן התקשרו להתלונן … כרגיל… זה היה לנו ברור שזה יקרה, והמשטרה לא הגיעה, כנראה הם כבר יודעים שככל הנראה הרעש אינו חריג , אבל השכנות לא ויתרו וכיאה למי שמחוברות לראש המועצה הן הרימו לו טלפון והוא מיד חייג למשטרה שיבואו לעצור את ערן זהבי, אגב הוא גם ליווה אותם באוטו הפרטי שלו אלינו הביתה בשביל לראות את ההצגה הכי טובה בעיר ולתת לעצמו טפיחה על השכם, הוא גם זרק כמה משפטים כמו יאללה שיקחו אותו מפה וזהו. הבן אדם מעולם לא פגש אותנו, לא מכיר אותנו אבל כבר רוצה שנלך מפה. הסטיגמות על כדורגלנים כנראה חוגגות … לא מאחלת לאף אדם נורמטיבי מפורסם או לא מפורסם שיהיה במצב שהשוטר תופס אותו בבית שלו בחוזקה ומעיף אותו ממקום למקום שהבת שלו תלוי לו על הרגל ובוכה בכי היסטרי. רגעים קשים. אנחנו בבית, הכל בסדר, הטראומה כנראה עדיין תישאר פה קצת גם לנו וגם לילדים אבל מה נשאר לנו לעשות אם לא לאהוב אחד את השני ולאחל לכל עם ישראל בריאות ושנה טובה.

A post shared by ✨ Shay Zahavi ✨ (@shayzahavi) on