בין פצצות בראבו בשבוע שעבר היה רייצ'ל לוויס תביעה נגד טום סנדובל ו אריאנה מדיקס. התביעה מכוונת לשני כוכבי Vanderpump Rules על הפרת חוק הפורנו הנקמה של קליפורניה.

למי שלא שמר על רייצ'ל, ה-Bravolebrity לשעבר טען שטום הקליט אותה ב-FaceTime ללא הסכמתה בזמן ביצוע מעשה מפורש. מאוחר יותר אריאנה תמצא את הסרטון הזה, וכתוצאה מכך סקנדובל.

אריאנה שלחה לכאורה את הסרטון לרחל ולעצמה. רמזים שונים יצביעו גם על אריאנה שעלולה לשלוח את הסרטון לחברי צוות וצוות אחרים. אירועים אלו מהווים את הבסיס לתביעה של רייצ'ל. כעת, מומחה משפטי שקל.

האם טום יכול להימצא חף מפשע בחליפה של רייצ'ל?

עו"ד נעמה רחמני שוחחה עם Us Weekly על המקרה ואמרה, "התיק נגד טום למעשה חלש יותר מהתיק נגד אריאנה". הוא הסביר, "זו הסיבה לפי חוק הפורנו הנקמה של קליפורניה, יש דרישה שהפורנו יופץ. אנחנו יודעים שטום השתתף לכאורה ב-FaceTime הזה וייתכן שהוא הקליט את זה, אבל לא ברור אם הוא שלח את זה למישהו".

ככזה, אריאנה עשויה להיות במים חמים אמיתיים. המומחה המשיך, "הטענות הן שאריאנה קיבלה גישה לטלפון של תום ושלחה אותו לעצמה ולרייצ'ל. אז זו תהיה ההפצה שם. כמובן, אנחנו לא יודעים למי יש את הסרטון ולמי הוא נשלח”. גם התביעה לא מתיימרת לדעת, מה שמרמז שייתכן שחבריה לקאסט של רייצ'ל ראו אותה בהתחשב בידע שלהם על הסרטון.

מעבר לכך, בתביעה נטען כי ייתכן שאריאנה שלחה את הסרטון לעובדי בראבו. כפי שניסח זאת רחמני, "התלונה אומרת שייתכן שהיא הגיעה לחברי חברת ההפקות או אפילו לאולפן, ובמקרה זה דרישת ההפצה תתקיים. אבל בהתבסס על התלונה עצמה, אני לא יודע עד כמה מדובר בתיק אחריות נגד תום".

חוקי Vanderpump נמשכים בימי שלישי בשעה 8/7c בבראבו.

ספר לנו – האם אתה מסכים עם ההערכה של רחמני? מה אתה צופה שיקרה עם התביעה של רחל?