רייצ'ל לוויס מגישה תביעה נגד טום סנדובל ואריאנה מדיקס בגין פורנו נקמה על "סקנדובל"

בהליך משפטי סוער שנפתח היום בלוס אנג'לס, רייצ'ל לוויס הגיש תביעה נגד טום סנדובל ו אריאנה מדיקס – מאשימה אותם בפורנו נקמה, האזנה בלתי חוקית והפרת פרטיותה.

"'סקנדובל' תפס את תשומת הלב של הציבור בצורה מסיבית, הפך לוויראלי לחלוטין והחדיר חיים חדשים לחוקי Vanderpump", מכריזה התלונה למשפט חבר מושבעים שהוגשה ביום חמישי בבית המשפט העליון של לוס אנג'לס. "זה גם גרם למהומה בחייה של ליוויס, שהגיע לשיאו בטיפול אשפוז של חודשים במוסד לבריאות הנפש ועזיבתה את התוכנית. הוקמה על ידי בראבו ואבולושן בשיתוף עם צוות השחקנים, ליוויס ספגה שיפוד פומבי עם מעט תקדים והפכה, ללא הגזמה, לאחת הנשים השנואות ביותר באמריקה".

אריאנה מדיקס

למרות Bravo, NBCUniversal, אנדי כהן, ומפיקים אחרים של Vanderpump אינם רשומים ישירות בתביעה האחרונה הנובעת מהשערורייה הידועה לשמצה זיכיון עקרות בית אמיתיותשמותיהם בהחלט מוזכרים לאורכו.

טום סנדובל

במקביל, עם התפקוד הפנימי של תחום הטלוויזיה הריאליטי עומד בפני בחינה מוגברת, רייצ'ל לוויס ממקדת את תלונותיה המשפטיות טום סנדובל ו אריאנה מדיקסרודף פיצויים בסכום לא מוגדר.

רקל לוויס

מיוצג על ידי בריאן פרידמן ומארק גראגוס, הראשון חוקי Vanderpump הכוכב דורש להשמיד את כל העותקים של קלטת הסקס. היא מבקשת צו מניעה למנוע צפייה עתידית שלו, הנחיה המכוונת ל-Bravo של NBCUniversal ולמפיקים ב-Evolution Media של אולפני אמזון MGM.

"ברור שבראבו הקריבה בכוונה את ליוויס למען האינטרסים המסחריים שלה מסירובו לאפשר לה את ההזדמנות לספר את הצד שלה בסיפור ולהגן על עצמה, מה שהיא התחננה שוב ושוב לרשות לעשות." לוויס' הגשת קריאות.

רקל לוויס

התלונה בת 19 העמודים מרחיבה יותר, ומרמזת שמה שצפו הצופים במהלך העונה ה-10 של חוקי Vanderpump אולי לא יתפוס לגמרי את היקף מה שהתרחש באמת מאחורי הקלעים:

"התובעת רייצ'ל לוויס היא חברת שחקנים לשעבר ב-Vanderpump Rules, תוכנית ריאליטי בטלוויזיה שהופקה על ידי Evolution Media ("אבולוציה") ומשודרת על ידי Bravo Media ("בראבו"), נכס של NBCUniversal ("NBC") (יחד עם Bravo) , "בראבו"). המקרה הזה נובע משערורייה בעלת ממדים אפיים החל ממרץ 2023. נובע מרומן בין ליוויס לחבר צוות אחר, טום סנדובל, "סקנדובל" – כפי שנודע לו – הפך לוויראלי באופן מיידי והיה נושא לסיקור עיתונאי יוצא דופן , אפילו בתקשורת המיינסטרים. "סקנדובל" הזריקה חיים חדשים לסדרה מקרטעת בעבר, גרמה לקהל הצופים שלה להתפוצץ לרמות בלתי נראות והפכה את חברי הקאסט שלה למגה-סלבריטאים. בשל נרטיב שהוקם בכוונה על ידי בראבו, אבולוציה וצוות השחקנים, ליוויס הפך למושא לבוז פומבי וללעג.

שיהיה ברור, ליוויס הודתה שוב ושוב שמעשיה היו מעוררי התנגדות מוסרית ופוגעים מאוד במדיקס. היא הציעה התנצלויות רבות. עם זאת, יש יותר בסיפור. אבוד בתערובת היה שליוויס הייתה קורבן להתנהגות דורסנית ולא ישרה של גבר מבוגר, שהקליט סרטונים בעלי אופי מיני מפורש שלה ללא ידיעתה או הסכמתה, שהופצו, הופצו ונדונו בפומבי על ידי אישה נבזה שחיפשה נקמה. , מזרז את השערורייה. בסופו של דבר ליוויס בדקה את עצמה למתקן לבריאות הנפש ונשארה שם שלושה חודשים בזמן שבראבו, אבולוציה והצוות חולבו את העניין שהגירוש שלה הגיע לשיא.

כדי להחמיר את המצב, ליוויס הוטעה על ידי בראבו ואבולושן להאמין שהיא מנועה חוזית מלדבר על ההתעללות שלה. כתוצאה מכך, היא סבלה בשתיקה כשבראבו ואבולושן צפו בכמות הצופים מתפוצצת, ושאר צוות השחקנים נהנו מרמות בלתי נראות של הכרה ציבורית והזדמנות מקצועית. בינתיים, ליוויס, שהושפלה והושפלה לצריכה ציבורית, נותרה קליפה של האני לשעבר שלה, עם סיכויי הקריירה שלה נמנעים והמוניטין שלה קרס".

רקל לוויס

השערורייה, מדובב סקנדובלהתפרץ כאשר טום סנדובלשלאחרונה עיטר את שער מגזין הניו יורק טיימס, התגלה בוגד בחברתו דאז אריאנה מדיקס עם אחת מחברותיה הקרובות, רייצ'ל לוויס.

רקל לוויס

המצב הסלים באופן משמעותי, בין השאר בגלל סרטון NSFW Facetime מאת ליוויס שסנדובל הקליט לכאורה בסתר ומאמינים ששיתף. חשיפת "סקנדובל" חלה במקביל לשידור העונה ה-10 של Vanderpump Rules ב-Bravo, כאשר מדיקס חושפת את הפרשה באמצעות מבט לא מכוון בטלפון של סנדובל, מה שהוביל להתפרקות דרמטית בתוכנית.

טום סנדובל

ההשלכות של "סקנדובל" נמשכו עד לעונה 11, והפכו למוקד בכמה מבצעי איחוד. ליוויס, שלא הופיע בעונה 11, התייחס לתקרית בפודקאסט של בת'ני פרנקל בקיץ שעבר. יתר על כן, טענה שהסרטון הוקלט והופץ ללא לוויס' בהסכמה, עורכי הדין שלה הוציאו בשנה שעברה מכתבי הפסקה והפסקה, והדגישו את המעשה כהפרה של חוקי ה"פורנוגרפיה ללא הסכמה" של קליפורניה.

רקל לוויס

בתוך מה שפרנקל כינה "חשבון המציאות" – בחינה ביקורתית של אתיקה הייצור בתוכניות כמו עקרות בית אמיתיות ו חוק Vanderpumpס – לוויס' התביעה מהווה מהלך משמעותי.

רקל לוויס

בראבו אמנם לא מונה כנאשם בתביעה זו, אך נוכחותו המשמעותית במסגרת התלונה.