אזהרת תוכן: מאמר זה מכיל הפניות להתעללות בפרטנר אינטימי. אל תמשיך לקרוא אם הנושא הזה מעורר.

רייצ'ל לוויס זעזעה את ה-Brvosphere בכך שביטלה תביעה נגד חבריה לשעבר של Vanderpump Rules וחברות ההפקה שלה. בבחינת פרטי התביעה, המעריצים מצאו כמה טענות בולטות למדי נגד ג'יימס קנדי.

רייצ'ל מאשימה את LVP בהגנה על ג'יימס ה"אלים".

ב-29 בפברואר, u/the_smart_girl פרסמה כמה קטעים מעניינים מהתביעה של רייצ'ל ל-Real Housewives subreddit. הקטעים תיארו את ג'יימס כ"נוטה להתפרצויות אלימות ומתמודד עם בעיות ארוכות שנים של שימוש בסמים וחוסר ויסות רגשי". בתביעה נטען גם כי ג'יימס "ישלל את ליוויס בקביעות, יאשים אותה כוזב בבגידה ויפעל באופן כללי באופן חסר היריעה".

התביעה טוענת שהראיות להתעללות זו נלכדה רק בחלקה במצלמות של בראבו. על פי הדיווחים, רייצ'ל איימה לעזוב את ג'יימס אם לא ישיג שליטה על השימוש באלכוהול, אבל "התנהגותו הבזויה לא הייתה רק פונקציה של שימוש לרעה באלכוהול". התביעה גם טוענת שג'יימס "התפרץ לעבר אמו ואביו של ליוויס ובעט בכלב המשפחה שלה ארבע פעמים בזעם בלתי נשלט".

מעבר לג'יימס, התביעה טוענת כי "התנהגותו המסוכנת הייתה ידועה על ידי בראבו, אבולוציה והצוות". הייתה גם טענה של ג'יימס תקף את קריסטן דאוט במצלמה כשהצילומים לא שודרו. יתר על כן, ליסה ונדרפומפ זכתה לזכותו כ"בעלת בריתו החזקה של ג'יימס… ששימשה כמגינה שלו".

התגובות לטענותיה של רחל מגוונות

התגובות לפוסט היו מגוונות. מגיב אחד לקח את ההאשמות כאישור לחשדותיהם. "ידעתי שהוא אלים ומסוכן ואני אפילו לא מכיר אותו", כתבו. "כמובן שהרשת וחברת ההפקה ידעו! כולם ראו או חוו את זה ממקור ראשון, וכל טענה אחרת היא מגוחכת".

תשובה אחרת, לעומת זאת, הייתה הרבה יותר סקפטית. "למה כולם לוקחים את מה שהיא אומרת בתביעה הזו כבשורה כשיש שקרים והגזמות ברורות לאורך כל הדרך?" הם שאלו.

"אם ג'יימס אכן בעט בכלב, זה נתעב, אבל היא גם הסיקה שהוא התעלל בה פיזית ובכל זאת זה לא כאן? הסיפורים שלה השתנו ללא הרף, היא לא עדה מהימנה במעט".

נכון לעכשיו, הטענות של רייצ'ל הן לא יותר מהאשמות – לא ניתן לבסס אותן – ומשאירות למעריצים רק השערות.