רותם סלע ואסי עזר ממשיכים לעורר סערות. השניים העלו תמונה יחד עם טיזר לעונה השלישית של 'נינג'ה ישראל" אבל בגלל זווית הצילום העלו סערה בין גולשי הרשת שתהו האם מדובר בפטמה סוררת או בתפר מיותר של אשתו של אריאל רוטר היורש של חברת קסטרו. צפו וענו על השאלה הקשה.
רותם סלע ואסי עזר סיפור השמלה.
הזוג מספר אחת בישראל ואלו שכבשו יחד את כל הפרסומות והתוכניות מהכוכב הבא ועד נינג'ה ישראל וכיכבו יחדיו בסדרה "להיות איתה" שכתב אסי עזר יצרו מהומה על לא מאומה. בטיזר שהעלה אסי עזר לדף האינסטגרם שלו ובה תמונה שלו ושל סלע ברכיבה הוא ניסה לקדם טיזר לתכנית נינג'ה ישראל נחשפה התמונה מעוררת השאלות:"נדמה לי שאנחנו מוכנים לעונה שלוש. שבת. תייגו מתמודד שמגיע לעונה הזאת, שאתם מכירים ואוהבים! " כתב עזר וזכה למבול תגובות.

רותם סלע
רותם סלע צילום מסך מהאינסטגרם

"החולצה של רותם המושלמת קצת בעייתית" כתבה הגולשת נטלי רחמים. "חולצה לא מחמיאה בעליל" כתבה גולשת אחרת ומישהי בשם הילה זיוי תהתה:"מה קורה עם הפיטמה". גולשים רבים הרגיעו שמדובר רק בתפר בשמלה שלובשת אשתו של אריאל רוטר יורש אימפריית האופנה של קסטרו ואביהם של שלושת בנותיה של סלע ומרבית המגיבים התעניינו דווקא בעונה השלישית של הסדרה "להיות איתה" שיצר אזי עזה ובה מככבת סלע.

רותם סלע:מלאכית של ויקטוריה סיקריט

גם סלע עצמה לא התייחסה לעניין השמלה ובדף האינסטגרם שלה היא עוסקת בעיקר בהתמודדות עם הילדים במסגרת הסגר. לצד תמונה עם כנפי מלאך היא כתבה השבוע:"במסגרת זה שמיום שישי הקרוב אצטרך לדמיין את עצמי נהנית בים, מבלה בקניון או לוקחת את הילדים למסגרות, החלטתי גם לדמיין את עצמי כמלאכית של ויקטוריה סיקרט. אם כבר, אז כבר".

בסדרה להיות איתה מגלמת רותם סלע את הדוגמנית נועה הולנדר ולצידם של אביב אלוש, מארק איווניר האמרגן שלה והילה סעדה המתרחה שלה. אסי עזר סיפר בעבר כי בעקבות הסדרה והלחץ החל לקחת ציפרלקס מה שעיכב ככל הנראה את העונה השלישית.

תכנית המציאות 'נינג'ה ישראל" בהנחייתם של אסי עזר ורותם סלע לצידם של ניב רסקים ורותם ישראל צפויה לעלות ב26 בספטמבר ומרבית כוכבי העונות הקודמות ובהם יובל שמלא זוכה העונה הראשונה וגיל מרנץ זוכה העונה השנייה צפויים להשתתף ולנסות לכבוש את הר מדוריאמה במטרה לרקוד ריקוד ניצחום לצד עזר וסלע. חדשות סלבס ממליץ לרותם סלע האהובה עלינו להקפיד יותר על בחירת הבגדים לפני הצילומים.

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

נדמה לי שאנחנו מוכנים לעונה שלוש. שבת. תייגו מתמודד שמגיע לעונה הזאת, שאתם מכירים ואוהבים! @rotemsela1 @ninjaisrael

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on