אשת העסקים, יוצרת התוכן והמאמנת להשגת מטרות בחיים. רותם חגג'. נבחרה להוביל את קמפיין הדיגטל של לוריאל פריז. הקמפיין יתפרסם בפלטפורמות הדיגיטליות של המותג המשלבות בין עולמות טיפוח הפנים לבין עוצמה נשית

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז מכריז על אשת העסקים רותם חגג' כמובילת קמפיין הדיגיטל של המותג.

במסגרת הפעילות המשותפת במהלך שנת 2022. תשתתף חגג' בקמפיינים הדיגיטליים של לוריאל פריז ברשתות החברתיות. ותיקח חלק משמעותי בהשקות של סדרות ומוצרים חדשים. לצד יצירת תוכן בהלימה לערכי המותג. ומייצג יופי נשי בכל גיל. הפעילות תלווה במסרים המחברים בין עולמות טיפוח הפנים לעוצמה נשית. ותעלה בנכסים הדיגיטליים של המותג בישראל ובנכסיה של רותם.

הקמפיין המשותף הראשון. יושק כבר בחודש מאי. לרגל השקת קרם הלחות פילר SPF50 החדש של לוריאל פריז.

שיתוף הפעולה של לוריאל פריז עם רותם. יוצרת תוכן אהובה על ציבור הנשים הישראלי. ובעלת אג'נדה נשית מעוררת השראה נועד להנגיש לצרכניות את חזון המותג. הדוגל בעוצמה נשית. הבחירה ברותם חג'ג' עולה בקנה אחד עם ערכי המותג – נשיות עוצמתית, אלגנטיות וחדשנות.

רותם חג'ג' מסרה:

"אני נרגשת להצטרף למשפחת לוריאל ולהוביל את קמפיין הדיגיטל של המותג. אני חובבת המותג לאורך שנים ועכשיו גאה לחבור אליו כשערך העוצמה הנשית בראשו".

רותם חגג' היא מאמנת להשגת מטרות בחיים. מחברת רב המכר "קמה והולכת".

מרצה ומנחה סדנאות להתפתחות אישית וזוגיות. הרצאת הדגל שלה ״האושר טמון גם בך״ היא בין ההרצאות המבוקשות ביותר כיום, הממלאת אולמות. חגג' מאמינה שהריפוי מתחיל במחשבה ומובילה אנשים לשינויים משמעותיים בחייהם בפן האישי, המקצועי והזוגי.

רותם חגג'
רותם חגג' ללוריאל פריז צילום יחצ

 

רותם חגג'
רותם חגג' ללוריאל פריז צילום יחצ