רותי ברודו,, אשת העסקים והמסעדנית הצטרפה לארגון "אשת לפידות" מבית זק"א. יהודה משי זהב:"רותי ברודו היא אשת חיל".רותי ברודו ממשיכה לעשות טוב. דווקא בתקופה של משבר עצום בענף המסעדנות שמעולם לא נראה כמותו בישראל, החליטה אשת העסקים והמסעדנית, רותי ברודו, להצטרף לארגון "אשת לפידות" מבית זק"א,כדי לעזור להניע מהלכים פורצי דרך, מצילים ומשפרי חיים בחברה הישראלית.

יהודה משי זהב מייסד זק"א ואשת לפידות מסר "אנחנו גאים ונרגשים אנו עם הצטרפותה של יקירתנו אשת החיל, רותי ברודו, אישה פורצת דרך בעולם העסקים ובהתמודדות עם מצבים כמעט בלתי אפשריים לארגון אשת לפידות. כשותפה לדרך ניזום ונוביל ביחד מהלכים פורצי דרך, מצילי ומשפרי חיים, בתהליכיים קהילתיים חברתיים למען האנושות, לחיזוק האמונה, לחיזוק הגאווה, לחיזוק ישראל".

אשת לפידות למען החברה בישראל

אשת לפידות’ הינו ארגון נשי, פילנתרופי ובינלאומי. אשר הוקם ע”י מר יהודה משי זהב יו”ר זק”א. במטרה לאפשר לנשים ליזום תהליכים קהילתיים חברתיים בישראל ובעולם. מתוך שליחות אישית ולהשפיע מכוחן ומרצן לפרויקטים מצילי חיים ומשפרי חיים בישראל. ארגון “אשת לפידות” נולד מתוך הרעיון לחבר בין נשים פורצות דרך ומובילות בתחומן, כשותפות פעילות ומעורבות בעשייה למען החברה בארץ ובעולם והחל לפעול לפני כשנתיים, עם פרויקטים משפרי ומצילי חיים לטובת אוכלוסיית הקשישים, חיילים בודדים, אוכלוסיות מוחלשות, העצמה נשית ועוד.

 

מחיים כהן ליהודה משי זהב

 

רותי ברודו בת ה51 היא אשת עסקים ישראלית בתחום המסעדנות והבעלים של קבוצת המסעדות R2M. וכמובן שופטת בתכנית הריאליטי תחרות הבישול MKR המטבח המנצח לצידו של חיים כהן. בשנת 2020 היא הודיעה על סגירת המסעדה המפורסמת שלה הבראסרי וגם חוותה את מותו של אביה מסיבוכים של מחלקת הקורונה.

ההתמודדות עם הסרטן

ברודנו אובחנה פעמיים במחלת הסרטן, לראשונה עם סרטן הגרון ובפעם השנייה חלתה בסרטן המעי הגס. זאת במהלך הצילומים לעונה הראשונה של המטבח המנצח וגם עברה טיפולי כימותרפיה.

 

ארגון “אשת לפידות” בראשות: יהודה משי זהב, מייסד  זק”א, ואשת העסקים והנדל”ן כרמית נעימי קיים השנה טקס חגיגי. בו קיבלה סוכנת הטאלנטים זוהר יעקובסון  מגן על כל פועלה כיזמית חברתית.

רותי ברודו
רותי ברודו ויהודה משי זהב — צילום יחצ

 

View this post on Instagram

 

מכורים להרצל 16

A post shared by Ruti Broudo (@ruti.broudo) on