רוקגלאם או rockglam או בלונד גלאם? זה לא ממש משנה עם בלונד הורס כישורי יזמות וחנות אופנה וירטואלית מצליחה התאומות אלכס וסתיו תמרי עושות אופנה בניחוח אירופאי עם טאצ ישראלי ולא תאמינו למי מהם יש יותר עוקבים.

התאומות סתיו ואלכסה תמרי בעלות ומייסדות המותג אחד מאתרי הקניות והשופינג המובילים בארץ החלו את דרכם באבן יהודה ומשם פרצו. כיום בגיל 31 ואחרי תואר בתקשורת במרכז הבינתחומי מציגות סתיו ואלכסה תמרי דוגמא טובה ליזמות ישראלית עם פנים יפות. המותג שהקימו רוקגלאם הפך את השתיים לכוכבות רשת ולכל אחת מהם יש כיום אלפי עוקבים באינסטגרם ומאות תגובות לכל סטורי כאשר באופן מפתיע מובילה אלכס תמרי באינסטגרם עם למעלה מ24000 עוקבים על 280 פוסטים לעומת העמוד של סתיו תמיר שזוכה ל11600 עוקבים למרות שהיא העלתה למעלה מאלף תמונות לדף שלה. הפער טמון אולי בכמות תמונות בגדי הים החשופות כאשר דם מובילה אלכס באופן ברור עם צילומים לוהטים מחופים אקזוטיים ברחבי העולם ואולי גם לזוגיות הנוצצת שניהלה אלכס עם יון תומרקין במשך תקופה.למותג רוקגלאם לשם השוואה יש למעלה מ240000 עוקבים.

שתי הנשים שלמדו לשלב בין ביזנס לפלזר ובין סלבס לאופנה החלו את דרכן במכירות ביתיות אבל מהר מאוד עלו לרשת והאתר שלהן כאמור מספק על פי הדיווחים מחזורי מכירות גבוהים.באפריל 2019 דיווח העיתונאי אביב וינברגר בעיתון את על חשש לכאורה להעתקת מותג לאחר שלדבריו באתר המכירות של התאומות הופיע עיצוב של בגד ים ועליו הלוגו של בית האופנה האיטלקי פנדי הידוע כחביב במיוחד על קים קרדשיאן אך לאחר פנייה לתאומות דיווח הכתב כי בגד הים הוסר מהאתר.

התאומות סתיו ואלכס תמרי הרימו לא מעט הפקות אופנה למותג רוקגלאם כשבחלקן הן לא צריכות תצוגת אופנה שכן הן בחרו לדגמן בעצמן והראו שילוב קטלני בין ראש עסקי לגוף של דוגמניות. לאחרונה השיקו האחיות תמרי קולקציה חדשה של בגדי חוף לצד המוצרים הקבועים:בגדים, בגדי ים, נעליים, אקססוריז וכמובן מסיכות מעוצבות כיאה לעידן הקורונה.

 

רוקגלאם
רוקגלאם. סתיו תמרי והעוקבים. צילום מסך מדף האיסטגרם

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexa Tamari ♡ ROCKGLAM (@alexatamari) on

 

View this post on Instagram

 

This Weekend On @mako.il ✨

A post shared by Stav Tamari Gal (@stavtamari) on

שתפו: