רוסלנה רודינה פתחה את עונת הרחצה באילת, עם תמונות לוהטות במיוחד בקמפיין מותג בגד הים ALMARIE. זו העונה השנייה, שרודינה מדגמנת עבור בגד הים.  

רוסלנה רודינה בגד ים
רוסלנה רודינה בגד ים לALMARIE צילום יחסי ציבור : טל מיכאלוב

רוסלנה רודינה קפצה לאילת לצילמים בגדי ים קטנים במיוחד. רודינה כמובן הפגינה מראה חטוב, לוהט ומאוהב במיוחד בדיוק כמו המותג . הצילומים התקיימו במלון הרבט סמואל הריף אילת והזכירו לכולנו כמה כיף בקיץ.

רודינה ילידת אוקראינה עלתה לישראל עם משפחתה בשנת 1997 שהיא בת תשע והתגוררה בחדרה.  את קריירת הדוגמנות התחילה בגיל חמש עשרה שזכתה בתחרות היופי של חדרה וסיימה במקום השלישי. מאז היא השתתפתה בעשרות קמפיינים של המותגים המובילים בישראל. רוסלנה התפרסמה לראשונה בגלל זוגיות עם הזמר אייל גולן, זוגיות שהסתיימה עם ילד (מספר שלוש של גולן) משותף בשנת 2017. אבל הפריצה הגדולה וההכירות האמיתית איתה היו במסגרת השתתפותה בתכנית הישרדות הו זכתה להגיע לגמר ולסיים במקום השלישי והמכובד. בהישרדות הוכיחה רוסלנה שהיא לא רק פנים יפות אלה בחורה עם המון אופי וכוחות.

רוסלנב רודינה בגד ים
רוסלנה לALMARIE צילום יחסי ציבור : טל מיכאלוב
רוסלנה רודינה בגד ים
רוסלנה רודינה בגד ים של לALMARIE צילום יחסי ציבור : טל מיכאלוב

 מותג בגדי הים ALMARIE הינו בבעלותה של המעצבת מארי כץ . קולקציית קיץ 2019 מאופיינת בצבעוניות ובשלל טרנדים לוהטים בשילוב מנצח של סגנון, יופי ותחושת נוחות מרבית המותאמים באופן הנכון והמדויק ביותר לגוף האישה.