"יוצאים מהכלל" ב-כאן 11. רוני קובן במפגש מרגש עם משפחות האומנה. העונה החדשה כאן והיא מרגשת ומעניינת יותר מתמיד.

משפחה אומנת הנפרדת מילד לאחר שבע שנים, לצד כזו החוגגת יום הולדת ראשון לפעוט שאספה לחיקה. חלק מהדמויות שעומדות במרכז התוכנית הקרובה של "יוצאים מהכלל".

התוכנית תשודר ב-כאן 11, ביום שני, 8 בנובמבר, בשעה 21:10.

רוני קובן עם משפחות האומנה
פרקים חדשים. יחצ כאן 11

העיתונאי ומגיש הטלוויזיה והרדיו האהוב, רוני קובן ("פגישה עם רוני קובן"), יוצא הפעם במסגרת התוכנית "יוצאים מהכלל" לפגוש משפחות אומנה. משפחות אשר מגדלות ילדים שהוצאו מביתם לפרק זמן בלתי ידוע, שעלול להימשך חודשים. במקרי קיצון גם שנים או חיים שלמים.

בתוכנית פוגש קובן משפחת אומנה הנפרדת מזוג אחים שגידלה במשך שבע וחצי שנים. רוני פוגש גם משפחת אומנה בתחילת הדרך, המתמודדת עם יום הולדתו העשירי של ילד האומנה שלה. ילד שחוגג לראשונה בחייו יום הולדת אמיתי, כזה שכל ילד שגדל במשפחה ממוצעת זוכה לחגוג בכל שנה.

קובן מבקר בפעם הראשונה באומנת חירום פעילה – משפחה שמיקומה חסוי. המשפחה משמשת אומנה זמנית לילדים שהוצאו מהבית מהרגע להרגע, בשל היותם במצב סיכון קשה.

קובן עם משפחות אומנה
צילום יחצ כאן 11

רוני קובן מביע אמפתיה כלפי האנשים אותם הוא פוגש ועל הדרך מעורר אותה אצלנו

כדי להבין מה עובר על ילדי האומנה, הוא נפגש עם בוגר אומנה שסיפורו המורכב והמופלא מוכיח את חשיבותה של אומנה מוצלחת. זאת לצד העובדה, שיש צלקות שגם הורי אומנה נפלאים לא יוכלו לרפא. התוכנית "יוצאים מהכלל" תשודר ב-כאן 11. ביום שני, 8 בנובמבר, בשעה 21:10. מיד לאחר מהדורת "חדשות הערב".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ronikuban (@ronikuban)

רוני קובן
צילום: כאן 11 יחצ

בימוי: שרון קרני

הפקה: ארצה הפקות