רונאלדו וג'ורג'ינה רודריגז ביחד מזה 4 שנים, ולשניים בת משותפת. השבוע גילה הכוכב בעמוד באינסטגרם שלו כי השניים מצפים לתאומים! מזל טוב.

רונאלדו וג'ורג'ינה חושפים את הבשורה כי הם מצפים לתאומים – בקרוב רונאלדו יהפוך אבא לשישה!

לרונאלדו ארבעה ילדים, אחת מג׳ורג׳ינה ועוד שלושה נוספים! מתוכם אחד עם אישה שזהותה לא ידועה עד היום, ושניים נוספים- תאומים, מאם פונדקאית. בעמוד האינסטגרם הרשמי של רונאלדו עלתה תמונה מרגשת שלו ושל ג׳ורג׳ינה אוחזים את תמונת האולטרסאונד של התאומים, והכיתוב הבא: ״אנחנו מאושרים להודיע שאנחנו מצפים לתאומים, הלבבות שלנו מלאים באהבה. לא יכולים לחכות לפגוש אתכם.״

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

ידוע כי שחקן הכדורגל המפורסם, כריסטיאנו רונאלדו , הוא רודף שמלות לא קטן. הזוגיות אותה הוא וג'ורג'ינה מתחזקים היא אחד העניינים הכי גדולים מבחינת המעריצים. כל תמונה שעולה באינסטגרם של השניים מיד הופכת לשיחת היום, וכל דרמה שבה הם מסתבכים מופיעה מיד על שערי הצהובונים. נראה כי השניים אוהבים את אור הזרקורים מאוד ומרוויחים ממנו יפה, לא מדובר ב15 דקות של תהילה, יש פה זוג שנכנס לפנתיאון הסלבס העולמי.

ג'ורג'ינה רודריגז

בת הזוג המפורסמת והמצליחה ביותר בעולם בקרב נשות הכדורגלנים היא ג'ורג'ינה רודריגז. החצי השני של רונאלדו חיכתה בציפיה רבה מאז שהכירו אי אז בשנת 2016- להיות אשתו של הכוכב. היא הודתה בכך בראיונות וסיפרה שהיא מחכה להיות זו שתצעד עם הפורטוגלי לחופה. כיום בת ה28 היא אמא במשרה מלאה לבת השלוש המשותפת של השניים, ושלושת ילדיו הנוספים. נטפליקס הגדילו להבין את החשיבות שלה מבחינת המעריצים ויצרו סרט דוקומנטרי ביוגרפי על החיים שלה, היא סיפקה כמה טיזרים לעתיד לבוא והשאירה את המעריצים ואותנו במתח. נראה כי בסרט החדש יחשפו פרטים אישיים מאוד ומעניינים ביותר על החיים לצד כוכב הכדורגל הענק. יש למה לחכות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

רונאלדו וג׳ורג׳ינה
רונאלדו צילום מסך מתוך אינסטגרם