סלבס ואמנות. סוכן הדוגמנות רוברטו בן-שושן שכבש את עולם הבידור בישראל עם פרפקט 10, גילה את הדוגמניות: מורן אטיאס, רותם סלע ואגם רודברג והיה שותף לסדרה כפולה עם נועה קירל מוצא  אפיק חדש ומפתיע: גלריה לאומנות בבעלותו. הגלריה תציג אמנות מודרנית ותש מש כלוקיישן נבחר לתערוכות קבע ולתערוכות מתחלפות לאמנים ישראלים מובילים.

הגלריה, שממוקמת ברחוב קיבוץ גלויות 32 תל אביב, החלל משמש לצורכי צילומי הפקת סדרות בכיכוב הטאלנטים של בן-שושן ("פורמולה"), כמו גם השקות (האחרונה שבהן: ליין המוצרים של נועה קירל), צילומי ערוץ היוטיוב הפופולרי SHOCK ועוד. רוברטו בן שושן  נשוי לדוגמנית שלי חזן ואב לשני ילדים והוא נחשב לסוכן הדוגמניות המוביל בישראל ולמי שאחראי על הגילויים של טופ מודלס ישראליות כמו מורן אטיאס אגם רודברג, רותם סלע, יובל שרף ומאיה בוסקילה.

הכיוון המפתיע נוצר כתוצאה מהיכרות עם האמן יצחק מבורך, שעיצב עבור בן-שושן לופטים ענקיים לצורכי צילומים. הן בן-שושן והן מבורך הם ילידי בת ים מכירים מילדות והחיבור ביניהם היה מיידי ואוטומטי.

מבורך פתח השבוע בתערוכה בבית האמנים בתל אביב, שם הוא מציג את "טיוב פייס" –  סדרת פסלים שבה הוא ממשיך לנהל דיאלוג עם מדיום האמנות הפלסטית על כל מרכיביו: מסרים חברתיים וביקורתיים, ומבט מפוכח על השדה האמנותי העכשווי (אוצר: אריה ברקוביץ').

בן-שושן: "אני מאמין שכל ישראלי צורך תרבות פופולרית לצד תרבות גבוהה – כל אחד והמינונים המתאימים לו. המטרה שלי בפתיחת גלריה לאומנות דווקא במתחם הזה היא לקרב את מי שפחות נחשפים לאומנות גבוהה, ולפתוח להם את הדמיון. התערוכה העכשווית של מבורך עוצמתית ומרתקת, ואין לי ספק שהוא האיש הנכון להוביל ולנהל את הגלריה".

מבורך: "אני נרגש לפתוח פרק חדש בחיי, ומשוכנע שהחיבור הזה יפתיע רבים. האומנות שייכת לכולם, והתמזל מזלנו שאנחנו יכולים להנגיש תרבות גבוהה גם למי  שפחות מכיר אותה. אין לי ספק שרוברטו מחובר לגלריה בנימיו, ויעודד אמנות ישראלית עכשווית על כל גווניה".

האבא של פרפקט 10 – perfect 10

רוברטו בן שושן הבעלים של סוכנות רוברטו ומי שהיה שותף להפקת הסדרה כפולה שחשפה לנו את נועה קירל יצר לאחרונה יחד עם שי אביטל הבעלים של סוכנות עלית מודלס דוקו ריאליטי חדש "פרפקט 10", של הוט בידור ישראלי בו בחר 10 דוגמניות שצפויות להפוך לדבר הבא בתעשיית הבידור והאופנה.בין המומחים בצוות אשר הנחו אותם: סוכן העל רוברטו בן שושן, בר זומר, דנה זרמון, שר פיטנס ועוד. עשרת המשתתפות הן: גל גברעם שיצאה עם טום אביב ורבה עם דנה זרמון, עדי חשמונאי, קרן נגוסה, לירז נומדר, מיקה יעקב, טל  מלכה, טל צוקר, איידן פלאט, מיכל שלפשטיין, דנה חיימוביץ, שיר שני.

רוברטו בן שושן
רוברטו בן שושן עם האומן יצחק מבורך צילום יחצ