איחוד מרגש נרשם אמש בין אופירה אסייג ובן זוגה גילי מנקין לאחר טיול בארה"ב ובידוד של שבועיים. אופירה אסייג המתעדת את התקופה המורכבת באינסטגם יצרה רגע של נחת לגולשים.

לפני יותר חודש, רגע לפני שנגיף הקורונה שיבש את חיינו, טס גילי מנקין לנסיעת חברים למאימי.  אופירה אסיייג אישתו נשארה עם שלושת ילדהם, ניהלה יומן בידוד שלה ושל ילדיה מביתם בתל אביב. היומן כלל שלל פעיליות משפחתיות ויום הולדת אחת לבנה אריאל שחגג יום הולדת תשע.אופירה אסייג הפכה למעצבת דעת מובילה בישראל עם התכנית אופירה וברקו שהפכה לאחת המובילות בישראל שם לצד אייל ברקוביץ היא מארחת את כל הפוליטיקאים והסלבס המובילים בישראל ומביעה את דעותיה באופן חופשי כולל סלידתה מיאיר נתניהו והמאבק המתוקשר מול חברה לשעבר הזמר אייל גולן לאחר ששהתחתן עם דניאל גרינברג וחתול שחור עבר בין החברים הותיקים.

משבר הנסיעה של מנקין שפורסם לראשונה במאקו התחיל ב-12.3, בטור השבועי של אסייג, בו היא שיתפה את הקוראים: "גילי לא הקשיב לי ואכל אותה, אין לתאר כמה פעמים הבהרתי לבעלי הגיבור שלא כדאי לו ולחבריו לעבודה להמריא למיאמי. עכשיו תגידו אתן נשים, אימהות וחברות: מה אני אמורה לעשות? מה, להיות שוטרת רעה ולהגיד לו 'אמרתי לך'? באמת אמרתי".

כבר מהרגע הראשון הצהירה אסייג שהיא לא מוכנה לסכן את ילדיה ולאחר שמנקין יחזור מחו"ל הוא יכנס לבידוד של שבועים מחוץ לבית.  כך היה, מנקין שחזר כבר לפני שבועיים נכנס היישר לבידוד המחייב כיום כל מי שעבר בנתב"ג כשהוא מגיע לישראל, בדירה שכורה בהרצליה.  בעוד שאסייג ממשיכה לג'נגל בין גידול שלושה ילדים בבית והעבודה שלה בקשת. אחרי שבועיים בבידוד גילי שוחרר למשפחתו ואנו זכינו לרגע של נחת בטירוף הקורונה.

האיחוד המרגש בסרטון מקסים שפרסמה אסייג באינסטגרם וגרם לכולנו להתרגש.

 

View this post on Instagram

 

??שהחיינו והגיענו לזמן הזה

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

מערכת ישראל סלבס דואגים לשלומו של גילי אחרי שלל האיומים שנשמעו מאסייג בתקופה האחרונה.

אופירה אסייג
אופירה אסייג, צילום מסך מתוך אינסטגרם