במשך אחת עשרה עונות, האופנה של חוקי Vanderpump היה כאוטי כמו החיים האישיים של חברי השחקנים. המוניטין של צוות ה-VPR עבור החלטות גרועות התרחב גם לרבים מהתלבושות שלהם במהלך השנים. למען ההגינות, חלק מזה נובע ממגמות משתנות. למשל, שרשראות ההצהרה השמנמנות של שטאסי שרדר נראות מגוחכות עכשיו, אבל ב-2013, הן היו כל כך זעם.

עם זאת, על כל המבטים המצמררים בדיעבד, יש גם כמה יהלומים בגולמי. צאו לטייל במורד הזיכרון כשאנחנו מסתכלים אחורה על רגעי האופנה הטובים והגרועים ביותר של Vanderpump Rules.

הגרוע ביותר – מדי SUR

למעריצי Pump Rules יש הרבה נוסטלגיה לעידן שבו כל הקאסט עבד בפועל ב-SUR. אבל, וואו, כל וריאציה של המדים שלהם הייתה כאב עיניים. עד היום אין לי מושג מה הדוגמה הסגולה של השמלות השחורות האלה אמורה להיות. וכמה שפחות נאמר על שמלות המטפחת, כן ייטב.

הכי טוב – עידן שמלות הנקמה של אריאנה מדיקס

בהתבסס על הנסיכה דיאנה, אריאנה מדיקס עורר את הלבבות עם שמלת הנקמה הנועזת שלה במפגש עונה 10. אחרי שהנאמבר הלוהט הפך לוויראלי, היא זכתה בקמפיין שלם של שמלות נקמה עבור בלומינגדייל'ס, וכתבה ב"ניו יורק טיימס". השמלה הספציפית הזו הייתה כל כך איקונית, שהיא אפילו התייחסה אליה ב-Dancing With The Stars.

אריאנה תמיד הייתה אחת מחברות השחקנים המסוגננות ביותר של Vanderpump Rules. אבל היא באמת הגדילה את זה מאז סקנדובל, והוכיחה שלהיראות טוב היא הנקמה הכי טובה. באופן אישי, האהוב עליי במראה עידן הנקמה של אריאנה הוא מספר התחרה השחור שלבשה ב-Watch What Happens Live.

הכי גרוע – שמלת כלה קרופ טופ של Scheana Shay

שמלת כלה קרופ טופ (או, לחילופין, שני חלקים) אינה נדירה כעת כמו שהייתה בעונה 3. לכן, במובנים מסוימים, שיאנה שי הקדימה את זמנה. חלק מהעיצובים הקטנים עשויים עדיין להיראות אלגנטיים ושיקיים. אבל שמלת הכלה הראשונה של Scheana פשוט… לא.

הכי טוב – השמלה הירוקה של קריסטן דוטה

כן, קריסטן דוטה שלבשה שמלת מסיבה בגזרה נמוכה כדי לאסוף את הדואר שלה הייתה ראויה במיוחד. אבל המספר הירוק הקטן הפך למראה איקוני יותר מאשר רק מהסיבה הזו. היא נראתה נהדר בו – ועדיין נראית עד היום, כפי שהוא מופיע מחדש ב-TikToks האחרון שלה. וזו הסיבה שזה אחד מרגעי האופנה הטובים ביותר של Vanderpump Rules.

הגרוע ביותר – ראיון ה-SUR של בריטני קרטרייט

אם בריטני קרטרייט הייתה לובשת את רומפרטור התחרה הקטנטן הזה למועדון, היא הייתה נראית חמודה. אבל לפגישה הראשונה שלה עם ליסה ונדרפומפ? איפה היא ניסתה להתראיין לעבודה ב-SUR? ואפילו לא הביאו קורות חיים? מזויף גדול מהמאפין של קנטקי.

הטוב ביותר – סוודרי סריג צ'אנקי של ג'קס טיילור

בשלב מוקדם, ג'קס טיילור כל כך אהב סוודרים סרוגים שמנמנים שהוא תכנן להתחיל קו משלו. או, כך הוא טען. בלי קשר, הסוודרים של ג'קס הפכו לאיקוניים כל כך, שאחד תלוי במועדון של אנדי כהן. אני מניח שנצטרך לראות אם הם יעשו קאמבק עכשיו כשג'קס חוזר לבראבו.

הכי גרוע – סווטשירט Taco Bell של ג'קס

אולי ג'קס לא הצליח למצוא את הסוודרים השמנמנים בעונה 6? כי כשהוא הודה שבגד בבריטני, ג'קס לבש סווטשירט אפור מעל כפתור. מה שהחמיר את זה עוד יותר היה כשהוא הסתובב… כדי לחשוף לוגו של טאקו בל מאחור. באמת, אחד מרגעי האופנה המצחיקים (אבל עדיין, הגרועים) של Vanderpump Rules אי פעם.

הכי טוב – קייטי מלוני ב-WWHL

הסגנון של קייטי מלוני הוא מאוד להיט או מתגעגע. בכנות, זה בדרך כלל יותר החמצה מאשר מכה. אבל קייטי תמיד נראית נהדר בסגנונות ערפדים וסקסיים, כמו תלבושות האיחוד שלה לעונות 5 ו-7. המראה הזה של WWHL הראה את הביטחון החדש שלה ואת זוהר הגירושים לאחר טום שוורץ. השיער הכתום של עונה 2 בצד, השיער והאיפור של קייטי כמעט תמיד נראים מדהימים, וזה נכון גם כאן.

הכי גרוע – שמלת איחוד עונה 7 של רייצ'ל לוויס

מה זה היה? השמלה שלבשה רייצ'ל לוויס למפגש הראשון שלה עשויה לקחת את העוגה כרגע האופנה הגרוע ביותר של חוקות Vanderpump אי פעם. זה היה גם סימן מוקדם לכך שריצ'ל לא תמיד מפגינה את השיפוט הטוב ביותר.

איכשהו, חוש הסטייל של רייצ'ל החמיר ככל שהעונות חלפו. התלבושות שלה בעונה 10 היו גרועות כמעט כמו הפעולות שלה. אולי היא לקחה השראה בסגנון משותף לרומן טום סנדובל? הרי היו להם תכשיטים תואמים. ואם כבר מדברים על האופנה הגרועה ביותר של חוקי Vanderpump…

הכי גרוע – כל רגעי האופנה של טום סנדובל ונדרפומפ שלט

אריאנה צדקה כשביזרה את מכנסי הפאייטים הירוקים האלה. התלבושות של סנדובל תמיד מביכות, מגעילות ומתאמצות יותר מדי. בדיוק כמו האיש עצמו!

ספר לנו- מהן הבחירות שלך לרגעי האופנה הטובים והגרועים ביותר של כללי VandderPUMP?