קרן פלס חזרה עם בעלה נועם טור הדוגמן והדבורן לארץ הקודש ופרגנה לו בפוסט מיוחד:"יש לו מאות אלפי דבורים על הראש, אבל אני יותר עוקצת".

נועם טור שוב נעקץ. הדוגמן והדבוראי שהשתתף בעונה הראשונה של הישרדות. והתחתן עם הזמרת קרן פלס (טור בן ה37 נשבה בקסמיה של חברה של מיכל אנסקי בת ה41) וחזר לארץ עם אשתו וילדיהם לונה ואורי. רק על מנת להמשיך ולבלות בחוף הים. ולהנות מהפרגונים של אשתו הכותבת המוכשרת.

"חזרנו אחרי חודש וגם השבוע לא חוזרים לבית הספר. לונה אמרה שלום כתה א ויאללה ביי. אורי חושב שהמיטה שלנו זה חדר מורים. בתקופה הזאת לימדתי אותם פסנתר, אנגלית, ואותיות 22. הם יודעים לאיית קורונה בשתי שפות ולחשב פעימות באתר ממשלתי. לא כזה קשה. אין ממש פעימות, ובמקביל הלב שלי דופק לכולנו את המוח".עדכנה פלס

"נועם עשה הסבה מקצועית לפסיכולוג וכבר חצי שנה פועל במרץ כדי לנסות לקושש את מה שנשאר מהשפיות שלי. יש לו מאות אלפי דבורים על הראש, אבל אני יותר עוקצת. ימים של עוקץ עם פרטנר דבש.אם כבר משבר עולמי – אז איתו".הוסיפה פלס המפרגנת.

 

הזוג האוהב

נועם טור
נועם טור וקרן פלס צילום מסך מדף האינסטגרם של פלס

אמא קרן פלס ואבא נועם טור

 

View this post on Instagram

 

הייתי אמא כזאת. כשהם הלכו לישון, הלכתי להופעה וכשהם התעוררו, לא הצלחתי לפקוח עיניים מרוב עייפות.

חלומות זה דבר מעייף ואישה צריכה לחלום חזק יותר כדי להגשים את עצמה. ידעתי שאהבה לא מודדים לפי משקל ושאת הדברים הכי חשובים הם לא ילמדו בבית ספר. הסברתי להם שאני נמצאת פחות מאמהות אחרות, כי מוסיקה עושה אותי מאושרת ואמא שטוב לה היא אמא טובה.

דרך הבחירות שלי, ביקשתי שלעולם לא ירשו לאף אחד אחר לבחור עבורם. שתמיד תהיה להם משפחה תומכת ומכילה, גם כשיהיו הורים וככה הילדות לא תילקח מהם אף פעם. אמרתי להם תודה על שהם מאפשרים לי להשתנות.

תודה שהם מבינים אותי ורואים כמה שאני אוהבת אותם, גם כשאינני. הם גדלו להיות בני אדם מדהימים וידעתי שהדרך שלנו יחד נכונה, למרות שטעויות הם דבר בלתי נמנע. ואז הגיעה הקורונה. שישה חודשים בלי הופעות ולפעמים גם בלי בית ספר או גן. אנחנו יחד כל הזמן.

כשהם הולכים לישון, אני מקריאה להם סיפור וכשהם מתעוררים, נפתח לי היום. החלומות שינו צורה, בהתאם למציאות, כמו מיים. הם לא נעלמים, רק מתמסרים לצורה של האגם. אי אפשר לדעת לאן נושבת הרוח.

לרבים מאיתנו נפלה הרוח. עסקים מתפרקים וגם אנשים. משהו חדש בטוח יבנה והוא יהיה יפה, אם רק כל הידיים שלנו יעבדו יחד. אם לא נחטיף אחד לשני מכות בזמן שכולנו פה חוטפים מכה קשה.

הייתי אמא כזאת, שבנתה מפעל עם במה גדולה ושרה עליו לעולם. היום אני שרה לאורי ולונה.

עומדת מחוץ לדלת המפעל, נשענת על עץ וכותבת שיר. לא יודעת מה יוליד יום, אבל אני הולדתי שני ניסים קטנים, שרק השנה זכיתי להסתכל עליהם חולמים. הלוואי והחלומות שלהם יתגשמו. הלוואי וכולנו נזכה להוולד מחדש. ובכל זאת, תודה. תודה על המעט היקר הזה.

A post shared by Keren Peles | קרן פלס (@kerenpeles) on