אני לא חושב שמישהו יכול היה להכין אותי להופעה המוחלטת שהיא העמק. ואני מתכוון לזה בכל דרך טובה אפשרית. הסדרה הזו מלאה בדרמה, כאוס ובלבול. צוות השחקנים של כוכבי Vanderpump Rules לשעבר שחיים את החיים עם בני הזוג והשותפים שלהם נתנו לצופים שבעה פרקים של מהומה ללא הפסקה, ואני חי.

עם זאת, להפתעתי, זה לא ג'קס טיילור שמעורר את הצרות הכי הרבה. שֶׁלָה קריסטן דאוט הולכת על זה עם חבריה לשעבר, ג'סי ומישל לאלי.

הזוג לשעבר נאבק בשמועות שהפיצה קריסטן על היותם רמאים, שיש להם שותפים רומנטיים סודיים ואפילו היותם "גזעני ורפובליקני". לפני כמה פרקים, ג'סי הסתערה על קריסטן במסדרון של בניין לאחר שהחבר שלה, לוק ברודריק, העיר הערה מפוקפקת על אשתו של ג'סי, מישל. בראיון חדש, קריסטן דנה ברגע וקראה לג'סי לצאת בגלל שניסתה ליצור רגע.

קריסטן חושבת שג'סי מתנהג כמו ג'קס מעונה 1 של Pump Rules

ג'סי רץ במסדרון כדי לשים את ידיו על לוק וקריסטן לא הייתה הפעם הראשונה שראינו אותו מתנהג כטיפש. הוא הראה את הצבעים האמיתיים שלו לאורך כל הסדרה. אמרו לו שהטח את אגרופו על השולחן כמו ילד, אמר לכוכבים שלו "לסתום את הפה" בזמן שהם מדברים, ואיים על קריסטן ולוק יותר מהזדמנות אחת.

מישהו מופתע שאשתו השאירה אותו באבק? אני לא.

כשקריסטן דנה ברגע שבו ג'סי עפה מהידיות בראיון לפודקאסט, היא אמרה שחלק ממנה מרגיש כאילו ג'סי "משוגע לחלוטין".

"וחלק ממני הרגיש כאילו זה ג'קס, עונה 1, עם הסוודר הסריג השמנמן במגרש החניה. יש יותר מדי מפיקים בסביבה שעומדים לעצור אותו. אז, הוא אומר, 'אני הולך להביא אותך'. זה החזיר אותי לחניון בווגאס".

ולא יכולתי להסכים יותר. ג'סי לא תפרוץ ענבים בקרב פירות בחצר האחורית של מר וולש. אז תפסיק להתנהג ככה, חבר.

העמק ממשיך בימי שלישי בשעה 9/8c.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההערות של קריסטן? האם ג'סי משוגע?